Banner alanı

System Mechanic 6 Aylık Yasal Lisans Fırsatı

  • Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


System Mechanic programı temizleme, optimizasyon ve gizliliğinizi korumanızı sağlar. Kayıt defterini temizler. Tune-up ekipmana sahip olarak, gereksiz dosyaları kaldırabilir ve performansını artırmak için özel ayarlar yaptırabilir. Acemi kullanıcılar, yazılımın ActiveCare özelliği ile ya da otomatik foksiyonu ile programı çok rahat kullanabilir. İçinde birden çok yardımcı program barındırır. Casus yazılımları kaldırmak ve sabit disk birleştirmek için ek araçlara sahiptir. Örneğin: Windows Başlangıç aracı uygulamaları ve bilgisayar ile otomatik başlatma hizmetleri listesini gösterir ve bunlardan istediğinizi tek tek devre dışı bırakmayı veya kaldırmanızı sağlar. Sisteminizi önceki durumuna geri getirecek fonksiyonu da vardır.

Bir uzman olmak zorunda değilsiniz – System Mechanic bilgisayarınızın yavaş çalışmasının nedenlerini ortaya çıkarmak için 50 araç  kullanır sadece birkaç dakika içinde otomatik olarak 200’den fazla kritik test uygular ve sorunları size bildirir. Sizin belirlediğiniz kriterlerde temizlik yapar ve pc niz eski performansına kavuşur. 


Kod kısmına CHIP2018 yazın, e postaya da kullandığınız bir e postayı. Lisansınız e postanıza gelecektir. Çok kaliteli ve piyasada illegal lisansı bulunmayan bir optimizasyon yazılımıdır. Kesinlikle tavsiye edilir  :angel:
 
Üst