Banner alanı

STANLEY ULTRA KALİTELİ TERMOSLARDA İNDİRİM

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görüntüleme : 3K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0


STANLEY TERMOSLAR HAKKINDA SIK SORULANLAR
[img=817x0] [/url]

Stanley termos modelleri, doğa sporlarını seven kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Dayanıklı ve kullanışlı olan bu termos modelleri ile ilgili merak edilen ve sorulan soruları sizin için bir araya getirdik.
Ürünleriniz BPA’sız mı?
Evet. Ürünlerimizin çoğunluğu, gıda saflığı derecesi kullanılarak, 18/8 paslanmaz çelikten üretilmiştir, bu da doğal olarak BPA’sızdır. Ecycle®, tescilli, %100 geri dönüşümden oluşan plastik karışımı üretimimizdir. Her ürünümüz FDA tarafından test edilmiştir ve güvenlidir.
Vakumlu yalıtım nedir?
Vakum yalıtım, iç ve dış duvar arasındaki havanın ortadan kaldırılmasıyla oluşturulur. Bu tipteki termal izolasyon, hava geçirmez dış katmanın, vakumlu iç katmanı sarmasından oluşmaktadır. Vakumlu bir alan yaratmak, ısının geçiş için kullandığı hava molekülleri olmadığı için ,ısı enerjisinin transferine engel olur.
Çift kat duvar yalıtımı nedir?
Çift kat duvar yalıtımı, hem iç hem dış duvara sahiptir. Sonuç olarak içecekler, tek duvarlı ürünlere göre daha uzun süre soğuk ve sıcak muhafaza edilir. Aynı zamanda   dışında oluşacak terlemeyi de engeller (yüksek ısı değişiklikleriyle karşılaşıldığında terleme/yoğunlaşma olabilir)
[img=736x0]
Ürünlerin sızdırmaması ile sızdırmaya dirençli olması arasındaki fark nedir?
Ürünlerimizin sızdırma yapmadığını, sızdırma testleri ile garantiliyoruz. Sızdırmaya dirençli ürünlerimiz, içeceklerin dökülmesini engeller. Sızdırmaya dirençli ürünlerimizi çantaya koymanızı yine de çok tavsiye etmiyoruz fakat araba sürüşleri ve bilgisayar karşısındaki günleriniz için ideal olduklarını düşünüyoruz. Sıkı testlerden geçirmediğimiz sürece hiç bir ürünümüze sızdırmaya dirençli yazısını yapıştırmıyoruz.
Vakumlu termosumdan en iyi şekilde nasıl verim alabilirim?
Sıcak veya soğuk musluk suyu doldurarak, termosunuzu, bardağınızı veya yemek kabınızı önceden ısıtın veya soğutun. 5 dakika bekletin. İçindeki suyu boşalttıktan hemen sonra en sevdiğiniz soğuk veya sıcak içecekle doldurun. Isı kaybını engellemek için durdurucuyu ve kapağı en hızlı şekilde kapatın.
Stanley termos nasıl temizlenmeli?
Lütfen ürününüzün altına bakarak bulaşık makinasına uyumluluğunu kontrol ediniz. Eğer değilse, Stanley termosu elde yıkamanızı tavsiye ederiz.
  • İlk kullanımdan önce ürününüzü yıkayın
  • Az miktarda deterjan ve ılık su koyun
  • 5 dakika bekletin
  • Yumuşak bez veya sünger ile temizleyin
  • Durulayın ve temiz bez ile kurulayın

Stanley termos zaman zaman derin bir temizliğe ihtiyaç duyabilir. Bu tarz temizliklerde bir ölçek karbonat ile bir ölçek suyu ürünün içinde bir saat bekletin.
Duruladıktan sonra az miktar deterjan ile temizleyin.

[img=734x0]
Ürünü bulaşık makinasına koyabilir miyim?
Eğer aldığınız ürün bulaşık makinasında yıkanabiliyorsa, ürünün tabanında bu belirtilir. Bu tarz ürünleri her zaman makinanın üst bölmesine koymanızı tavsiye ederiz. Bulaşık makinasına girmemesi gerek her ürünü lütfen elde yıkayın.
Ürünü mikrodalgaya koyabilir miyim?
Ürünlerimizin çoğu paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ana materyalin paslanmaz çelik olmadığı ürünlerde bile, menteşe, tutacak veya başka bir kısmında paslanmaz çelik kullanılmış olabilir. Sonuç olarak, ürünlerimizi mikrodalgaya koymanızı önermiyoruz. Sonuç, sadece ürününüz hasar görmesi olur.
Stanley termosları buzluğa koyabilir miyim?
Hiçbir ürünümüzü buzluğa koymanıız tavsiye etmiyoruz. Sıvı maddelerin hacmi, donduklarında büyür, bu yüzden ürününüz eski formuna geri kavuşamayabilir (dürüst olmak gerekirse çoğu ürün eski haline dönmüyor) Bu genişleme,ürünün işlevselliğini, termalini ve mühürünü bozabilir.
Yeni termosler neden çok daha hafif?
2009 Stanley vakum yalıtımlı ürünlerinde (termoslar ve yeme kapları) Char‐Vac® yalıtımı uygulanmıştı. Bu yalıtım teknolojisinde, ürünlere vakum çekilirken, iç ve dış çelik duvarların arasında kömür kullanılmıştı.2009 yılında, üretime ve doğaya olan etkisi yüzünden kömürü ürünlerimizden çıkardık. O günden beri, daha yüksek kaliteli paslanmaz çelik, daha iyi tasarımlarla, kaynakla ve vakumlama teknolojisiyle buluştu; dayanıklılık ve termal özellikler çok daha fazla arttı.
Stanley termoslar nerede üretiliyorlar?
Stanley termosların ana merkezi Seattle, ABD’de de. Fakat müşterilere destek verebilmek için dünyanın birçok yerinde ofisleri bulunmaktadır.  Stanley termosmalzemeleri dünyanın bir çok bölgesinden elde edilmektedir.
 

Benzer konular

Üst