Banner alanı

Spotify Premium'u 3 Ay Ücretsiz Kullanma [Vodafone]

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Şimdi Vodafone’luların Spotify Premium’lu olma zamanı!
Milyonlarca şarkı arasından istediğinizi, istediğiniz zaman ve reklam arası olmadan, doya doya dinleyin diye Spotify Premium kampanyamız geri döndü!
Şimdi ilk defa deneyecekler için Spotify Premium 3 ay boyunca 13,99 TL yerine ücretsiz!
Üstelik Spotify’dan müzik dinlerken, internetinizden yememe ayrıcalığıyla Müzik Pass’le Türkiye’de sadece Vodafone’da!
Müzik Pass hakkında detaylı bilgi için

3 aylık ücretsiz Spotify Premium Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

[*]Kampanyadan daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm aboneler faydalanabilir.

[*]SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz gönderdiğinizde, size gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

[*]En son adımda Spotify üyesi değilseniz üyeliğinizi oluşturun, hali hazırda üyeyseniz kullanıcı adınızla giriş yapın. Üye değilseniz en kolay üye olma yolu "Facebook ile bağlan" seçeneği.

[*]Kampanyanız, size gönderilecek onay SMS'inin ardından başlar.

[*]3 aylık ücretsiz dönem sonunda iptal etmediğiniz takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.


Daha önce ücretsiz Spotify Premium kullanmış veya mevcutta kullanmakta olan aboneler:
Daha önce üyeliğiniz olduysa veya mevcutta aboneliğiniz varsa, üyeliğinizi aylık 13,99 TL olarak kredi kartınız yerine Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtabilirsiniz. Bunu yapmak için size gönderilen aktivasyon bağlantısı üzerinden mevcut aboneliğinizi iptal edip, kampanyanızı aktive etmeniz gerekmektedir.
Spotify’ın internetimden yememesi için ne yapmalıyım?
[*]Vodafone Müzik Pass ile Spotify kullanımlarınız internetinizden yemez.

[*]Müzik Pass, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerinde ücretsiz yer alır ve otomatik olarak tanımlanır. Bu tarifelerden birine geçerek Müzik Pass’e hemen sahip olabilirsiniz. Müzik Pass’li Vodafone Red tarifelerini incelemek için

[*]Diğer Red tarifelerinden birini kullanıyorsanız MUZIKPASS yazıp 3636’ya göndererek ayda sadece 6 TL'ye Müzik Pass’e sahip olabilirsiniz.

[*]Eğer Vodafone Red'li değilseniz PASSM yazıp 3636 göndererek tarifenize ek ayda sadece 9 TL'ye Müzik Pass’e sahip olabilirsiniz.

[*]Müzik Pass hakkında detaylı bilgi için

ESASLAR
[*]3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliğinden daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

[*]Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz SMS attıklarında, kendilerine gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonlarını gerçekleştirebilirler.

[*]Kurumsal abonelerin Spotify Premium tekliflerinden faydalanmaları için Vodafone Mobil Ödeme servislerinin açık olması gerekmektedir.

[*]3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliği onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

[*]3 aylık ücretsiz dönem sonunda abone iptal etmediği takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bitiminde ücretlendirilmeden önce aboneler SMS ile ayrıca bilgilendirilir. Servisi kullanmak istemeyen aboneler IPTAL yazıp 5800’a gönderebilirler.

[*]Faturasız aboneler ayda 13,99 TL karşılığında Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify Premium aboneliğinden faydalanabilirler. Aylık ücret bakiyelerinden düşecektir. Bakiyesi yetersiz olan aboneler TL yükledikten sonra aynı adımları izleyerek üyeliklerini başlatabilirler.

[*]Spotify Premium aboneliği aktif olan aboneler mevcut üyeliklerini iptal ettirip Vodafone Mobil Ödeme üzerinden aylık 13,99 TL’ye yeniden abonelik başlatabilirler.

[*]Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

[*]Spotify Premium hakkı devredilemez, paraya çevrilemez, başka bir Spotify Premium üyeliği ile değiştirilemez veya birleştirilemez.

[*]Kampanya, 13.11.2017-13.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

[*]Değişiklik hakkı Vodafone ve Spotify’da saklıdır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst