Banner alanı

Sleeptown markası sizce iyi bir marka mı?

caydarmert52

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Selamlar millet size danışmak istediğim bir şey var şimdi ben yatak değiştireceğim ve Sleeptown diye bir markadan almak istiyorum ama markaya dair çok bir bilgim yok önerir misiniz?

kadiralkan69

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sleeptown'u bende ilk kez duydum. Yabancı marka mı yoksa?

muratsesibol5

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hayır, sleeptown yerli ve bayadır varlar diye biliyorum. Yatak üretimi yapıyorlar, yayından kılıfına kadar her şeyi üretiyorlar.

mehmetserin542

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben satın aldım kullanıyorum. Evet, sleeptown yerli marka ve kendi üretimlerini yapıyorlar fason değil. Yatakları hem süngerli hem yaylı, ben orta set aldım. Memory foam var yatak kullanıcısını hatırlıyor o yüzden alışma konusunda da sıkıntı yaşamadım.

JustBlack

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Selamlar millet size danışmak istediğim bir şey var şimdi ben yatak değiştireceğim ve Sleeptown diye bir markadan almak istiyorum ama markaya dair çok bir bilgim yok önerir misiniz?

Sleeptown'u bende ilk kez duydum. Yabancı marka mı yoksa?

Hayır, sleeptown yerli ve bayadır varlar diye biliyorum. Yatak üretimi yapıyorlar, yayından kılıfına kadar her şeyi üretiyorlar.

Ben satın aldım kullanıyorum. Evet, sleeptown yerli marka ve kendi üretimlerini yapıyorlar fason değil. Yatakları hem süngerli hem yaylı, ben orta set aldım. Memory foam var yatak kullanıcısını hatırlıyor o yüzden alışma konusunda da sıkıntı yaşamadım.

Siz ne iş peşindesiniz? 😁😁 Hepiniz 27 kasım'da üye olmuşsunuz üye isimleriniz bile aynı kalıp. Sleeptown bayisimisiniz 🤣