Banner alanı

SKMEI 1257 SAAT

• Konbuyu başlatan Lithium
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görüntüleme : 3K

Lithium

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İlk Aliexpress siparişim SKMEI 1257'yi sizin için incelemeye çalıştım.

Saatin Özellikleri

Resimde göreceğiniz üzere saat içerisine 2 saat dilimi ayarlayabilirsiniz.
Tarih, alarm, saat ışığı, 12/24 (AM/PM) gösterimi, kronometresi ve özellikle 50m suya dayanıklılığı ile önplana çıkıyor.
Tek üzüldüğüm nokta kutusu ile gelmemesi oldu. Evimde bir köşeye şekil olarak güzelce koyabilirdim. :rolleyes: 

Saat

[img=322x500]

Paket İçeriği

[img=300x300]

Saati ayarlamakta başta ister istemez sıkıntı yaşadım fakat talimatları takip edince sonunda ayarlayabildim.
Saatin yanlarındaki tuşlara rahat basılıyor yani bastığını hissedebiliyosun. Ne çok sert ne çok yumuşak.
Ayarlama konusunda sorun çekerseniz konu altına yazabilirsiniz. 

>>   <<

>>   <<

Ben ürünü sipariş verdiğimde 7.85$ fiyatı vardı şuan 11.11'den ötürü mü bilmiyorum ama fiyatı 9.28$ olmuş.

Ürün bana 12 günde geldi. Aslında daha erken gelebilirdi. Çünkü siparişi verdikten 3-4 gün sonra kargoya verildi.
Fakat hiç alışveriş deneyimim yoktu ve bu siparişi verirken çok tedirgindim kargoların gelme süresinden ötürü Ali hocamızın hazırladığı rehberde güvenilir mağaza bulma kısmını inceleyerek verdiğim sipariş beni pişman etmedi.

İlk sipariş ve ilk ürün incelemem bu şekilde oldu. Umarım ürünle ilgili aklınızdaki soruları cevaplayabilmişimdir.

İyi Forumlar.

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Çok güzel bir incelme olmuş elinize sağlık :)
+4 rep
11 KASIMA KADAR EN ÇOK REP ALAN ÜYEYE 10$ LIK ALİEXPRESS`DEN İSTEDİĞİ ÜRÜN HEDİYE :)

keppir

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
aynı üründen ben de aldım, şu an yolda. ben 7.99'a almıştım. inceleme için sağolun.

keppir

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
benimki de geldi, tüm fonksiyonları çalışıyor, malzeme kalitesi vasat ama bu fiyata ancak bu kadar olur,çok birşey beklememek lazım.

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın inşallah ?