Banner alanı

SELFY İLE BİR ALANA BİR BEDAVA MENÜ KAMPANYASI!

cetinsangu

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Kas 2017
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
25
Konum
26 | Eskişehir
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Öncelikle bu kampanya sadece Selfy(TurkTelekomGenç) üyelerine açık maalesef. Selfy'li olmak isterseniz SELFY yazıp 4545'e gönderebilirsiniz.

4 tane farklı markadan kampanya mevcut. Hepsinde bir alana bir alana kampanyası geçerli fakat belirli menülerde.

Burger King®’de Double Köfteburger® Menü veya Chicken Royale® Menü alana aynı menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için BURGERKING yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Popeyes®’tan bir Maxi Avantaj Menü aldığında , ikinci Maxi Avantaj Menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için POPEYES yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Arby’s® Roast Beef Deluxe Menü aldığında, ikinci Roast Beef Deluxe Menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için ARBYS yazıp 5062'e gönderebilirsin.

 Sbarro®’dan bir Büyük Boy Pizza aldığında, ikinci Büyük Boy Pizza bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için SBARRO yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Usta Dönerci®’den Brioche Tavuk Döner Menü aldığında, ikincisi bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için USTADONERCI yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Kampanya 24 Ocağa kadar geçerli.Yemeksepeti falan geçerli. İstersen restoranında da şifreyle bedava menü alabilirsin. Bol şans!
 

Benzer konular

Üst