Banner alanı

Profesyonel bir sekilde Trax al (10$ ucretsiz kazanma)

Enes Berke

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
TRAX AI Technology, Harvard School of Engineering ekibi tarafından kurulan ve Ryan Adams tarafından yönetilen bir yapay zeka kuruluşudur. Dünyanın en iyi derin öğrenme platformunu ve süper bilgi işlem merkezini bağımsız olarak geliştirdi ve kurdu. Bir TRAX AI akıllı robot akıllı finansal uzman hizmet projesi oluşturmak için AI ve geleneksel finans konseptlerini entegre eden bir dizi önde gelen AI teknolojisini başlattı. Platformlarda sanal para birimi fiyatlarındaki fiyat farklılıkları nedeniyle arbitraj için yer var. Veri teknolojisinin yapay zeka robotlarını ve ultra akıllı algoritma analiz sistemlerini kullanarak dünyanın önde gelen finansal borsalarında (kripto para birimleri) gelir kazanın!

Sadece kayıt olun ve ücretsiz robotu etkinleştirin ve karlı olacağız
Kayıt bağlantısı:
Kayıt olduktan sonra, ücretsiz bir robotu nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız telgrafımı ekleyin
Telgraf bağlantım:
Telgraf grubum:

Aztu6187

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Trax al güncel davet kodu ve linki

Trax al davet kodu : 163391146

Trax al davet linki:

web.trax.vip
Trax

Aztu6187

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
GÜNCEL DAVET LİNKİ VE KODU

TRAX Aİ DAVET LİNKİ :

TRAX Aİ DAVET KODU : 163391146

Aztu6187

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Güncel davet linki ve kodu

TRAX Aİ DAVET LİNKİ:

Aztu6187

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Güncel davet linki ve kodu

TRAX Aİ DAVET LİNKİ:

bilgutay

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba bir önceki yazımı okuduysanız şimdi de 1 haftalık izlemimi anlatmak istiyorum
üyeliğimin 1 haftasındayım 7. Gün bugün şu an birikimim 64 dolar oldu şu anki kurdan 17.20*64 - 1100 TL birikim oldu ve bugün BTC Türk üzerinden çekim vereceğim
haftalık bu rakamı çektiğimde ki her hafta ortalama bunu verecek bana fena sayılmaz 2 ayda ana para çıkıyor sonraki her hafta içer de 8500 kalıyor ve her hafta 1000 TL kar olduğunu düşününce ayda bir 4000 küsur kar gayet iyi
bakıldığında 1 ayda 1 asgari ücret ek gelir gibi görmek lazım sistem sorunsuz devam ederse çok mantıklı
diğer iki arkadaş'tan yine söz edeyim onları kıskanıyorum, ilk giren zaten anaparasını çıkarmıştı şimdi haftalık 1800 çekmeye evam ediyor hatta 1 ay askere gitti şimdi geldiğinde 8000 TL civarı birikmişi olacak
ikinci ise hala haftada 5000 TL çekiyor bir de yanımda çekiyor 3. Haftası ve 16000 TL aldığını söyledi toplam 2-3 güne yine 5 bin daha çekim yapacak ana parasını çıkarmaya az kaldı onunda cesaret işi ama başarılı ve sağlıklı devam ediyor.
Şu an için ben memnunum bir miktar rakam bu sistem üzerinden riske edilebilir paylaşmak istedim sizler le üye olmak denemek isteyen varsa değerlendirmeyi deneyebilirsiniz.
kayıt olurken kodu yazarsanız sevinirim umarım fayda sağlayan arkadaşlar olur.
. Vip/#/register? Code=486817622
davet kodu : 486817622

bilgutay

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba bir önceki yazımı okuduysanız şimdi de 1 haftalık izlemimi anlatmak istiyorum
üyeliğimin 1 haftasındayım 7. Gün bugün şu an birikimim 64 dolar oldu şu anki kurdan 17.20*64 - 1100 TL birikim oldu ve bugün BTC Türk üzerinden çekim vereceğim
haftalık bu rakamı çektiğimde ki her hafta ortalama bunu verecek bana fena sayılmaz 2 ayda ana para çıkıyor sonraki her hafta içer de 8500 kalıyor ve her hafta 1000 TL kar olduğunu düşününce ayda bir 4000 küsur kar gayet iyi
bakıldığında 1 ayda 1 asgari ücret ek gelir gibi görmek lazım sistem sorunsuz devam ederse çok mantıklı
diğer iki arkadaş'tan yine söz edeyim onları kıskanıyorum, ilk giren zaten anaparasını çıkarmıştı şimdi haftalık 1800 çekmeye evam ediyor hatta 1 ay askere gitti şimdi geldiğinde 8000 TL civarı birikmişi olacak
ikinci ise hala haftada 5000 TL çekiyor bir de yanımda çekiyor 3. Haftası ve 16000 TL aldığını söyledi toplam 2-3 güne yine 5 bin daha çekim yapacak ana parasını çıkarmaya az kaldı onunda cesaret işi ama başarılı ve sağlıklı devam ediyor.
Şu an için ben memnunum bir miktar rakam bu sistem üzerinden riske edilebilir paylaşmak istedim sizler le üye olmak denemek isteyen varsa değerlendirmeyi deneyebilirsiniz.
kayıt olurken kodu yazarsanız sevinirim umarım fayda sağlayan arkadaşlar olur.
davet kodu : 486817622