Banner alanı

Pegasus Yurtdışı Gidiş Dönüş Uçak Bileti 200-250-300 TL

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görüntüleme : 2K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Pegasus hava yollarının bugün açıkladığı kampanya haberi ile belirli tarihler arasında yurtdışı uçak seferleri 1 euro + vergiler olarak satılıyor
17-20 Mart 2022 arası çoğu yer Avrupa ülkeleri 200-250-300 liraya gidiş dönüş oluyor. Kampanyayı detaylı olarak Pegasus’un web sitesinden inceleyebilirsiniz
(Uygulamadan bakarak indirimleri görebilirsiniz)
pegasus yurtdışı uçak bileti

pegasus uçak bileti

yurt dışı uçak bileti

pagasus indirim

pegasus 1 euro bilet

en ucuz bilet

en ucuz uçak bileti

TomJones

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Virüsün bittiği dönemlerde çok güzel bir haber bu. Umarım virüs sıkıntısı biraz daha azalır da insanlar sık sık seyahat edebilirler. Gezmeyi çok özledik

thelastluck

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Virüsün bitişine doğru bi barselona bileti kapayım bari :) Umarım 2022 de virüs artık kalmaz da güzelce tatil filan yapabilir insanlar :) Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

SayguN

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Pegasus hava yollarının bugün açıkladığı kampanya haberi ile belirli tarihler arasında yurtdışı uçak seferleri 1 euro + vergiler olarak satılıyor
17-20 Mart 2022 arası çoğu yer Avrupa ülkeleri 200-250-300 liraya gidiş dönüş oluyor. Kampanyayı detaylı olarak Pegasus’un web sitesinden inceleyebilirsiniz
(Uygulamadan bakarak indirimleri görebilirsiniz)
pegasus yurtdışı uçak bileti

pegasus uçak bileti

yurt dışı uçak bileti

pagasus indirim

pegasus 1 euro bilet

en ucuz bilet

en ucuz uçak bileti
Fiyat çok uygun ama pandemi muhabbetine kimse yurtdışına çıkamıyor bu sene Azerbaycan'a gidicektim hayal oldu :) pandeminin bitmesini bekliyorum o zaman kampanyaları izlemeye devam :)

mervb

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu indirimler benim de dikkatimi çekti. hatta yurtdışına bir çok ülkeye ucuz indirimli bilet var. kesinlikle kaçırmayın arkadaşlar. kendim mesela gözüme kestirdiğim bir kaç ülke vardı. bu ülkelere 1 kişi gidiş dönüş 3 ay öncesinden bilet fiyatı 3000 tl idi ama şimdi bilet fiyatlarındaki indirimden dolayı 600 tl. bence herkes değerlendirmeli. başka ülke kültür insan görün tanıyın.