OHAA 15Gb 1000Dk-Sms Sadece 35 Tl. Türktelekom Faturasızdan Faturalı'ya Geçenlere

cgokhans

Gold Üye
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,904
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
30
Konum
7 | Antalya


Faturalıya geçenlere bol internet var, internet aşım derdi yok!

[font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturasızdan faturalıya geçişe özel 15 GB cepte internet, her yöne 1000 DK ve her yöne 1000 SMS ayda sadece 35 TL.
[font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Üstelik internet aşım derdi yok!


 • [font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturalıda 15 GB tarifesi yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; faturalıdan geçiş, yeni hat tesisi ya da numara taşımayla geçişe kapalıdır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 90 Kr/Dk'dır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]13.08.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamındaki ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 90 Kr'tur.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarifeler kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]İlk faturaya yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini  .

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Söz konusu tarifelere kayıt olan müşteri, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 

cgokhans

Gold Üye
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,904
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
30
Konum
7 | Antalya
Ben 6gb lısına 32 + vergi veriyorum. Muhteşem hemde hocam :)
 

Benzer konular

Üst