Banner alanı

MTV'ni BONUS'TAN YAP MEDİA MARKT'TA KULLANACAĞIN %10 İNDİRİM SENİN OLSUN

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


[font=Roboto, sans-serif]Garanti bonus kredi kartı sahipleri ve hesap müşterilerine özel mtv kampanyası kapsamında 2018 Temmuz dönemi vergilerinizi ödeyerek media markt internet sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde %10 indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya 1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
[font=Roboto, sans-serif]Mtv ödemelerinizi Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, garanti.com.tr, gib.gov.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz mediamarkt.com.tr’de geçerli tüm ürünlerde anında %10 indirim kazanıyor!

[font=Roboto, sans-serif]MTV ödemesini nasıl yaparım?

[font=Roboto, sans-serif]Garanti Cep : İşlemler > Ödemeler > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıtlar Vergisi

[font=Roboto, sans-serif]Garanti İnternet : Ödeme > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıt Vergisi

[font=Roboto, sans-serif]Garanti.com.tr : Hızlı Öde, Hızlı Al > MTV/Trafik Cezası Öde

[font=Roboto, sans-serif]BonusFlaş : Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

[font=Roboto, sans-serif]İndirimden nasıl faydalanırım?

[font=Roboto, sans-serif]İndirim kodları, MTV ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun mediamarkt.com.tr adresindeki sepet adımında “İndirim Kodu” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

[font=Roboto, sans-serif]1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz mediamarkt.com.tr’de geçerli tüm ürünlerde anında %10 indirim kazanacaktır.
MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
Kampanya 1 Temmuz 2018 09:00 – 31 Temmuz 2018 23:59 tarih ve saatleri arasındawww.mediamarkt.com.tr’de tüm ürünlerde anında geçerli %10 indirime hak kazanacaktır.
İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 31 Ağustos olup, kupon 3.000 adet ile sınırlıdır. Kupon kodları başka kupon kodu ve mağaza kampanyaları ile birleştirilemez sadece mediamarkt.com.tr’deki diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Mağazalarda geçerli değildir.
Her kullanıcı bir kupon kodunu , tek alışverişte 1 kez kullanabilir.
Kampanya, kullanıcıların login ( site üyeliği mevcut kullanıcılar ) kullanıcı olması durumunda aktif olacaktır. Üyeliği olmayan kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaktır.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez
Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
garanti.com.tr üzerinden yapılan ödemeler sadece Garanti kredi kartlarıyla gerçekleştirilebilir.
MediaMarkt Turkey Ticaret Limited Şirketi ürün , fiyat değişimi yapma hakkını saklı tutar.
Garanti Cep’e Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan girilebilir.
Media Markt Turkey Ticaret Limited Şirketi ve Türkiye Garanti Bankası A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Üst