Banner alanı

✅ MEXC ✅ YATIRIMSIZ 45 USDT KESİN KAZANÇ 💎 REFERANSLARIMA ÖZEL 2 ADET DEV ÇEKİLİŞ 💎 +365 USDT KAZANMA ŞANSI 🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨

paraanahtari

Kayıtlı Üye
Web sitesi
t.me
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
MEXC BORSASI AJANS LİNKİME ÖZEL KAMPANYA İLE TAMAMEN YATIRIMSIZ
365 USDT KAZANMA ŞANSI VE 2 ADET ÇEKİLİŞ

gif.gif

Durumu şu şekilde açıklayayım;
Yukarıda gördüğünüz benim kendi düzenlediğim çekiliş. Borsaya kayıt olup kimlik doğrulamanızı yaptıktan 48 saat içinde size 10 dolar bonus verecek. Bu bonus ile vadeli işlemlerde çok basit bir şekilde 15.000$ üzerinde hacim gerçekleştireceğiz. Kaldıraçlı işlem olduğundan yüksek kaldıraç ile bu hacmi gerçekleştirmemiz çok kolay. Ardından Bu hacme ulaştığınız için 2 adet çekiliş hakkı elde etmiş olacaksınız ve aşağıdaki ödülleri kazanacaksınız. Kesin olarak 45$kazanç ile birlikte 2 adet çekiliş hakkı elde etmiş olacaksınız. Destek almak isterseniz telegramdan bana ulaşabilirsiniz. Telegram kullanıcı adım @anl0166

mxxxx.jpeg

SADECE REFERANSIMA ÖZEL 2600 USDT DEĞERİNDE ÇEKİLİŞ VE 45 USDT KESİN KAZANÇ

SIRALAMA ÖDÜLLERİ VE ÇEKİLİŞ YALNIZCA REFERANSLARIMIN ARASINDA OLACAĞINDAN KAZANMA ŞANSINIZ ÇOK YÜKSEK

kayıt olup aynı gün birincil KYC yaparsanız 10 USDT bonus kazanacaksınız
TÜM BONUSLARI ÇEKİLEBİLİR YAPACAĞIZ BUNU REFERANSIM İLE KAYIT OLANLARA ANLATACAĞIM

--------------------------------

Gelen 10 USDT bonus ile ya da para yatırarak vadeli işlemlerde 10 dolar ile BTC/USDT paritesinde 125x kaldıraç seçip bir kez işlem açıp kapatırsanız ilk vadeli işlem bonusu görevinden 5 USDT kazanacaksınız

Aynı şekilde işlem açıp kapatarak 5000$ Vadeli işlem hacmi yaptığınızda 5 MX kazanacaksınız.

15.000$ vadeli hacmi yaptığınızda da çekilebilir 20 USDT Vadeli bonusu kazanacaksınız ⭐

Vadeli işlemlerde 15.000$ vadeli hacmine ulaştığınız için sadece benim linkimle kayıt olanların olduğu en çok vadeli hacmi yapan sıralamasındaki ilk 300 kişinin sıralamadaki son sayısı 0 olan
(1. 10. 20. 30. ... 100. 110. 290. gibi) toplam 30 kişi her biri kişi başı 88 USDT değerinde vadeli işlem bonusu kazanacak.

Ek olarak vadeli işlemlerde 15.000$ hacim yaptığınız için 5 kişi çekilebilir 200 USDT değerinde, toplamda 1000$ çekilebilir BTC kazanacak.

Kazanabileceğiniz maksimum miktar 5 MX + 178 USDT bonus + 200 USDT Çekilebilir BTC olacak
Bonuslar %90 oranında çevrildiğinde toplam kazancınız 365 USDT olacak

EK OLARAK BAŞLANGIÇ GÖREVLERİNİ YAPMAK İSTEYENLER YATIRIM YAPARAK 2 KATI BONUS ALABİLİR