Banner alanı

Media Markt-Maxiumum-100 Tl maxipuan

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
33
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Mediamarkt.com.tr’den 11-31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 1000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL MaxiPuan!

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif]Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif][font=MMText-bold, mm-text-bold, mmtextbold, MMTextProWeb-Bold, sans-serif]Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 12 Ocak 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ocak 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

[font=MMText-regular, mm-text-regular, mmtextregular, MMTextProWeb-Regular, sans-serif]Telefon, bilgisayar almayı düşünüp maximum karta sahip olanlar için faydalı bir kampanya :)
 
Üst