Banner alanı

Kuponhesap.shop kullanmayin kullandirtmayin!!!

SaboMazo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Siteleri dogru duzgun calismiyor. Bakiye yuklerken sorun yok ama yukledigin bakiyeyle hesap aldiginda site hesap satin almamis gibi gosteriyor ve paran cope gidiyor. Destek desen zaten umurlarinda degil saatlerce donus yapmiyorlar. Bu dupeduz dolandiriciliktir bu siteden hesap almayin bu siteye bakiye yuklemeyin.

emretmcnn

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
herif daha vpn açıkken kendi sitesine girmeyen mahlukat bundan alan zaten maldır

ataolll

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yıllardır hesap alıyorum ama bu herif kadar sorunlu bir site yöneten ve desteği kötü tek bir site görmedim eleman sanki babasının yüzü suyu hürmetine dağıtıyor gibi davranıyor bu herif de bundan hesap alan da net maldır

KuponBorsa

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satış yapmadan önce kuponları kontrol ettirmeyi bilmiyor o yüzden daha önce kullanılmış telefon numaraları ile tekrar onay yapıp satıyor bilinçiz bir satıcı satın almanızı tavsiye etmem

shybreakdown

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
az önce satın aldım 150 TL lik bakiye ile bakiye gitti ama hesaplar gelmedi anlamadım. Bu arkadaşla iletişime geçebileceğimiz bir yer var mı?

dumbell

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de aldım gelmedi napcaz

Dnmzysn

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Ödemeyi shopier üzerinden yaptıysanız shopiere itiraz edin paranızı alabilirsiniz