Banner alanı

KİNG MENU 48,75TL yerine 24,95TL :O

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 915

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,339
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
28
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

İndirimli menü King Fillet Chicken + Whopper Jr + 2 Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 Litre içecek 48,75 TL yerine 24,95 TL

Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi Light, 1 L. Pepsi Max, 1 L. Yedigün ve 1,5 L. Fruko dahildir, 
[font=NeoSansRegular, serif]Masterpass menüsü özel fiyatlarla!
[font=NeoSansRegular, serif][font=NeoSansRegular, serif]Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Axess'inle ödemeni yap Burger King'e özel İndirim Kuponunu Kap!
[font=NeoSansRegular, serif]Kampanya detayları:

 • Kampanya ve kampanya kodları 25 Nisan 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında sadece , Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve 444 54 64 numaralı çağrı merkezi üzerinden verilecek Burger King® siparişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya, Burger King® alışverişini yalnızca Mastercard logolu Axess kredi kartı kullanarak, internetten ödeme seçeneği ile yapan kullanıcılara özeldir. Kampanya kodu, belirtilen ödeme yöntemleri ile yapılan her alışveriş neticesinde verilecek olup; indirimli Masterpass™ menü alım imkanı sunmaktadır.
 • Kampanya kodları 5000 adetle sınırlıdır. Belirlenen adede ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.
 • Kampanya kodunu teslim alan müşterinin Tıkla Gelsin platformunda “Kuponlarım” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanında veya Tıkla Gelsin Mobil App’inde “Kupon Kodu” alanında sorgulatarak ve 444 54 64 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanya kodunu onaylatacaktır. Onaylanan kampanya kodu ile birlikte sunulan avantajdan faydalanabilecektir.
 • İndirimli menü King Fillet Chicken® + Whopper Jr® + 2 Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 Litre içecek 48,75 TL yerine 24,95 TL ücretlendirilecektir. Görselde yer alan ürünlerin servis şekli reklam amaçldır.
 • Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi Light, 1 L. Pepsi Max, 1 L. Yedigün ve 1,5 L. Fruko dahildir, Ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır ve ürünlerde büyük seçim olmayacaktır. Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
 • Kampanya başka bir promosyon ile birleştirilemez.
 • Kullanıcının sipariş verebilmesi için Burger King® paket servis gönderim bölgesinde yer alması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince, katılımcıların bilgisayar ve mobil cihazlarındaki internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayar ve mobil cihazlardan yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan, kampanya kodlarının kaybolmasından Tab Gıda San. Tic. A.Ş sorumlu değildir.
 • TAB Gıda San. Ve Ticaret A.Ş önceden haber vermeden kupon koduna tanımlanmış olan kampanyada, kampanya şartlarında ve kampanya süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tab Gıda, katılımcılarının kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu ve ilgili mevzuatta öngörülen gerekli tedbirleri almaktadır. Tab Gıda’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde Tab Gıda, durumu İlgili Kişi’sine ve Kişisel Verileri Koruma Kurul’una gerekli bildirimleri yapar. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tab Gıda ve markaları tarafından düzenlenen kampanyada katılımcı olmak için aktardığınız kişisel verileriniz; kampanya kapsamında ödül veya diğer avantajların katılımcılara ulaştırılması, kampanya süreci ile ilgili katılımcılar ile iletişime geçme, Tab Gıda tarafından diğer kampanyalar için istatiksel veriler oluşturma amaçları ile işlenmektedir.
 • Tab Gıda ve markalar veri sorumlusu sıfatıyla kampanyaya katılacak olan kişilerin kişisel verilerini elektronik ortamda toplamaktadır. Toplanan katılımcılara ait kişisel veriler Tab Gıda tarafından işlenmekte olup Tab Gıda’nın grup şirketleri, iştirakleri, bağlı ortakları, kampanya sürecini yöneten kişiler ve kampanyanın sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve sonuçlanması amacı ile paylaşılması gereken her türlü özel ve tüzel kişiler ile paylaşılacaktır.
 • Kampanyanın sona ermesi, veya işbu kampanyanın T.C. Kanun ve mevzuatına herhangi bir aykırılığın Tab Gıda veyahut markaları tarafından tespit edilmesi halleri de dâhil olmak üzere kampanya bitiminden sonra mevzuatsal olarak saklanması gerekmeyen katılımcılara ait kişisel veriler 1 (bir) yıl sonra Tab Gıda, markalar ve kampanya kapsamında aktarılan 3. kişilerin veri tabanlarından silinir. Katılımcılar, anılan 1 (bir) yıllık süre içerisinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini talep edebilirler. Söz konusu talebin yapılması ile Tab Gıda’nın anılan kişisel verilerin silinmesi veya yok edilmesi yükümlülüğü doğmaz. Tab Gıda ve markalarının yarışmacılara ait kişisel verileri anonimleştirerek veri tabanlarında muhafaza etme hakları saklıdır.
 • TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.
 
Üst