Banner alanı

Kinetix Erkek Ayakkabısı - Günün Fırsatı

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gittigidiyor'da Kinetix Erkek Ayakkabısı 69,99 TL'den satılıyor. Günün fırsatları arasında yer alıyor. Üstelik ücretsiz kargo da var.

DeplasmanRehber

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ayakkabı gayet güzel görünüyor. Kinetix markasından zaman zaman ayakkabı alışveriş yapıyorum ve bazı modelleri gerçekten çok kaliteli oluyor. Özellikle fiyat-performans olarak değerlendirince 70 TL'ye pazarda bile ayakkabı bulmak çok zor hale geldi. Alınabilir bir ayakkabı, 1 tane sipariş geçtim umarım kalıpları normal gelir de sıkıntı yaşamam.

yunusemree9

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ayakkabı tasarımın beğendim fiyat olarakta aşırı cazip geldi. Normalde almaya kalksak mağazada en uygun fiyat 150 TL civarında olması lazım almak isteyenler mağazadan numarasını deneyip ona göre sipariş verebilir. Daha önce KİNETİX markasının ayakkabısını kullandım Fiyatına Göre aşırı iyi ama bu ayakkabıda 70Tl gibi bir fiyata bulunamaz

sinansguler

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu ayakkabı su geçiriyor mu acaba modeli çok güzelmiş beğendim.

akif68

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kinetix ayakkabılarını çocukluğum dan beri giyerim. İlk futbol oynamaya başladığımda kinetix ayakkabısını almıştım. Sağlam ve kaliteli bir model.

anonymoussecond

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bende uzun yıllar kinetix ayakkabılar kullanmıştım ve gerçekten fiyat performans ürünü olan bu ürünler ayağınıza da hiç bir şşekilde rahatsızlık vermemekle beraber kokuda yapmıyor. Gerçekten memnuniyetle uzun süreler giyebileceğiniz bir markadadır kinetix. Tavsiye olarak da alt tabanları kalın olanları daha çok sporsal faaliyette kullanacağınızı unutmayınız. İyi alışverişler.

SayguN

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kinetix ayakkabıları bu fiyata bulmak imkansız gibi bişey pazar malı ayakkabilar bile 100 TL civarında satılıyor kinetix hem kaliteli hemde uygun fiyat ayakkabı biraz sade ama tarzı sade olanlar için mükemmel fırsat diyebiliriz daha yeni ayakkabı aldım yoksa bu ayakkabiyi da alırdım böyle firsatlarin burada paylaşılması çok güzel bu hayat pahalılığinda bir çok ürünu ucuza alabilicez yada fiyatta fikir sahibi olabilecegiiz.

dejavu178

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Uzun zamandır yüksek bütçeli ayakkabılar yerine kinetix'in orta ve iyi denebilecek fiyattaki ürünlerini kullanıyorum. İlk zamanlar ayağımı biraz sıkıyor ama sonrasında rahatça 2 seneye yakın götürüyorlar. Çakma diye tabir ettiğimiz Nike Adidas replikalarından ziyade Kinetix'i tercih etmek daha mantıklı geliyor bana. Bu ürün de f/p ve görünüş olarak güzel görünüyor hala mevcutsa alabilirim sanırım.

sagopakajmer55

Kayıtlı Üye
Web sitesi
teknobird.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ayakkabıları, umulduğundan fazla dayandığı aşikar marka. hem fiyatı makul hem de model seçeneği çok fazla bulabiliyoruz.