Banner alanı

🦋 Kampanya | Canva Pro Sınırsız 🥇 3.99 TL

Basbakan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
x5_900187551nod.jpg

Canva, kullanıcıların sosyal medya grafikleri, sunumları, posterleri ve diğer görsel içerikleri oluşturmasına olanak tanıyan bir grafik tasarım platformudur. Web'de ve mobilde kullanılabilir ve milyonlarca resim, yazı tipi, şablon ve illüstrasyonu entegre eder.

CANVA PRO ÜYELİK 4 TL

1 Aylık Normal Pro Hesap Fiyatı 13$ = 93 TLY (Ama bizde sinirsiz hesap türü 4 TL)

Hesapları kod şeklinde teslim ediyorum yani istediğiniz isimle hesabi açabileceksiniz

Toplu almak isteyenler Whatsapp veya Telegramdan yazabilir

İletişim:

WhatsApp:
Telegram: @alfaresmi

Heimdall

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hayırlı satışlar :) bol kazançlar

Lifemedya

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 41.7%
10   14   0
Seda Kaya savcılık tarafından arandı mi dolandırıcı? :) hayatını bir sülük olarak geçirmek nasıl bir his? Hahaha çok eğleniyorum seninle. :))))
bende malım kendi ibanınımızı vs vereceğiz enayi :O geç whtsappta 42 dolar gönder hemen abine

Lifemedya

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 41.7%
10   14   0
Hahaha 100 dolar değil diyordum 50 bile değilmiş hahaha 3. Dünya krizi seni. Çok egleneegim eninle çok. :))))
kanka yogunum maglum r10 satısları yogun oluyor ben ugrarım birzdan buraya müsteri cok şimdi ilgileneyim. buralarda ol buraları aksatma. haftada 2-3 keriz post yazıyor burdan bu haftanın sanslı insanısın

citizen999

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kanka yogunum maglum r10 satısları yogun oluyor ben ugrarım birzdan buraya müsteri cok şimdi ilgileneyim. buralarda ol buraları aksatma. haftada 2-3 keriz post yazıyor burdan bu haftanın sanslı insanısın
Hadi oradan hirbo hahaha zirlamaya devam et. Seda Kaya her kimse sağlam kayaya çarptı. Görüşeceğiz İzmir'in gülü, 3. Dünya çakalı :)))))

Trendyolgo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yemeksepeti kuponlarını R10’da mı satıyorsunuz :)