Banner alanı

IPTV Tavsiye ve Öneri

koparan389

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar,
IPTV Box Pro sitesinden geçen hafta pazartesi günü haftalık paket satın aldım ve bir hafta boyunca hatta Trabzonspor Beşiktaş derbisi ve öncesindeki Fenerbahçe maçı ayrıca bir önceki günkü Galatasaray maçlarını sorunsuz takılmasız izledim. Buraya kadar eee olay nedir diye sorduğunuzu şimdiden duyuyorum da abi haftalığına 230 tl ödedim yıllığı 800 tl biraz fazla gibi geldi. Fiyat normalmidir yoksa eş değer veya daha iyisiz ama fiyatı mantıklı ugun olan bildiğiniz var mı?

Şimdi alsam yıllık için de 800 tl ödeyecem zaten 200 e verdim yani bin liraya mal oluyor neredeyse bana hani biraz da keşke yıllık alaydım diyorum ama diğer denediklerim ve şu anda normal kullandığım öteki firma yayınlar çöp gibi. Zaten o yüzden yeni bir sunucu aıyorken internette çok fazla denk geldim bu firmaya. Bu mesajı yazmadan az öncede sordum hani yıllık alsan bak haftalık aldım fiyat düşermisin diye adamlar nuh diyor peygamber demiyor indirim yapmıyor.

Fikri olanları bekliyorum saygılar.

onurgndz1

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam direk beinconnceten yani todta al sadece tutuğun takımın maşlarını izleyeceksen aylık 100 lira hepsini izleyeceksen 130 140 falandır herhalde ben 2yıldır kullanıyorum sorunsuz beinconnecten toda geçerken bir hafta problem oldu sonra düzeldi bence IPTV falan uğraşmayın

koparan389

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam tavsiye için çok teşekkür ederim lakin digitürk denildiğinde artık ensemdeki saçlar diken diken oluyor. Kullanmazmıyım kullandım ama neredne bulaştım ki taahhütlü girdim. Tahhütten çıkmak isedim çıkmak için şuraya faks çekeceksin (faks mı kaldı dünyada) çekeyim de nereden bulayım çekeyim gidiyorum kendi bayisine size faks çekecem çekmek için 50-100-500 vereyim çekelim bizde de faks yok diyorlarken bir de yok çıkmayın şu paketi verelim onu ücretsiz verelim bunu idirimli verelim. Yani yok sinir hastası ediyorlar.

IPTVBOXPRO dan mecbur aldım ben artık bir arkadışmla beraber çift link kafam rahat . İndirimlide olmuş oldu çift link aldığım için. Sorun yok şimdik gidiyor sıkıntısız maşallah. Şahsen bende iptv tavsiye edilecekse edebileceğim bir firma bulmaktan memnun oldum.

• Beğen
Tepkiler: ogi

ogi

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam tavsiye için çok teşekkür ederim lakin digitürk denildiğinde artık ensemdeki saçlar diken diken oluyor. Kullanmazmıyım kullandım ama neredne bulaştım ki taahhütlü girdim. Tahhütten çıkmak isedim çıkmak için şuraya faks çekeceksin (faks mı kaldı dünyada) çekeyim de nereden bulayım çekeyim gidiyorum kendi bayisine size faks çekecem çekmek için 50-100-500 vereyim çekelim bizde de faks yok diyorlarken bir de yok çıkmayın şu paketi verelim onu ücretsiz verelim bunu idirimli verelim. Yani yok sinir hastası ediyorlar.

IPTVBOXPRO dan mecbur aldım ben artık bir arkadışmla beraber çift link kafam rahat . İndirimlide olmuş oldu çift link aldığım için. Sorun yok şimdik gidiyor sıkıntısız maşallah. Şahsen bende iptv tavsiye edilecekse edebileceğim bir firma bulmaktan memnun oldum.
Hocam tavsiyen için teşekkür ederim. Bugün çift link arkadaşımla beraber aldık sorunsuz takılmasız harika bende tavsiye edebilirim.

redline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tavsiye için gerçekten teşekkürler. Geçrekten kalite akıyor IPTVBOXPRO muazzam 10 numara bir firmaymış neden bu zaman kadar bulamadım diye soruma hep ucuz işler kovaladığım için pişman cevabımı kendi kendie verdim.

necmimaden

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar iptvboxpro site adresini yazabilirmisiniz? Bir kaç tane adres var bulamadım. Teşekkürler.