Banner alanı

İade.com Alışverişlerinde Ertesi Gün Para İade Al

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görüntüleme : 2K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sitesi hakkında bilgi vereceğim. Site dikkatimi çekti biraz araştırdım ve mutlaka kullanılması gereken bir site olduğunu düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim. iade.com güvenilir mi? bu siteden nasıl kazanç sağlarım gibi sorulara bu yazıyı okuduğunuzda cevap bulacaksınız. Öncelikle vaad ettikleri şeyin başında ertesi gün paranızı yatırdıklarını söylüyorlar, ekşisözlükte okuduklarıma bakılırsa test edilmiş onaylanmış ertesi gün yatırıyorlarmış.

Ayrıca sitenin mail adresi üzerinden sorduğumda (sizde mail atarak sorabilirsiniz), şu an daha çok kullanıcıya ulaşmak için özellikle aliexpress ve trendyol sitelerinde komisyonları en üst seviyede tuttuklarını ve üyelerine en çok iadeyi veren site olduklarını söylediler. Bu komisyon oranlarını bence kullanmalıyız. Baktığımızda aliexpress para iadesi oranı %7,5 yani ortalama 100 liralık bir üründe 7,5 lira iade alıyoruz. Vergi çıkmayan bir ürün için 15 liralık bir standart gümrük ücretiniz yarı parasını çıkartmış oluyor sadece bu siteden.

Tasarruf sağlamak isteyenlerin mutlaka kullanması gereken bir site olarak görüyorum. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz, kendileri hem mail, hem whatsapp üzerinden destek veriyorlar. Maillere çok hızlı dönüyorlar, ben böyle kurumsal firmalar ile görüşürken mail kullanmayı tercih ediyorum. Alışverişlerinizde para iadesi almak için tek yapmanız gereken üye olmak ve bir ürün satın alırken iade.com üzerinden satın almak. Ekstra hiçbir fark çıkmıyor üstüne sizlere para iadesi yapıyor.

Sitelerindeki listeden baktığımda toplamda 72 farklı e-ticaret sitesi ile anlaşmalı olduklarını görüyorum. Aklınıza gelen bütün siteler var sanırım listede, yani bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle pandemi zamanı evdeyken yaptığımız alışverişleri düşündüğümüzde gerçekten mükemmel bir nimet diye düşünüyorum. Bir söz var çok severim "Akıllı adam parayı harcarken kazanır" aynen bu söze uyuyor bu site diye düşünüyorum.

Bu listelere ek olarak öğrendiğim bilgiye göre marka ağlarını sürekli geliştiriyorlar ve yenilerini ekliyorlar.

iade.com güvenilir mi?

Kesinlikle güvenilir bir site bu konuda kuşkunuz olmasın. Ben kendim de kullanıyorum. Zaten siz bu site üzerinden doğru aslında ana siteden alışveriş yapıyorsunuz, kısacası bu siteyi sadece arayüz olarak görüyorsunuz. Güvenilir olmayacak bir yer yok yani. Sizin alışveriş yaptığınız yer değişmiyor ürünü alıyorsunuz görüyorsunuz kargonuz vs her şey ana siteden geliyor. Örnek vermek gerekirse trendyol üzerinden bir şey alacaksınız ve para iadesi için iade.com 'u kullanmak istiyorsunuz. İade.com üzerinden giriş yaparak ürününüzü trendyol üzerinden alıyorsunuz, bu alışverişi yaparken iade.com sitesini kullanıyorsunuz ve para iadesi alıyorsunuz. Size ürününüzü trendyol gönderiyor.

İade.com sitesinin nasıl çalıştığını merak edenler için açıklamalarının bulunduğu videosunu izleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?
  • Üye olun ve dilediğiniz siteyi ziyaret ederek alışveriş yapın.
  • iade.com üye panelinize girerek Ad, Soyad ve IBAN bilgilerinizi tamamlayın.
  • Ertesi iş günü kazandığınız para iadesi banka hesabınıza gönderilecektir.

Bu linki kullanarak yetkililer ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz iade.com iletişim için:

İade.com üzerinden aynı zamanda referanslı linkiniz ile üye yaptığınız kişilerin ilk alışverişlerinde de para kazanıyorsunuz. Ben burada referanslı link paylaşmıyorum sizler konunun altına mesaj olarak referanslı linklerinizi yazabilirsiniz. Yeni üye olanlar referanslar üzerinden üye olurlarsa ekstra para kazanmış olursunuz.

Son düzenleme:

girisimcigenc

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çalışma sistemlerini tam anlayamadım sanırım affiliate marketing üzerinden gelir elde ediyorlar. Ama güvenilir oldukları ortada. Epey iş ortağı varmış. Büyük firmalarla çalışıyorlar anladığım kadarıyla. Denemekten zarar gelmez. Referanslı üyelik sistemi var mı acaba?

Cnobr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Güzel bir sistem kullananlara faydalı olacaktır muhakkak. Bu pandemi sürecinde faydaları bizlere dokunacaktır. Adamlar zeki biliyorlar ne yapacaklarını, nereden ne kazanacaklarını. ama acaba nasıl kar elde ediyorlar?

cos4r

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar sistemi uzun süredir kullanıyorum. her türlü sorularınıza da cevap verebilirim. Ödeme de aldım eğer ilgilenen olursa da kanıtları buraya yükleyebilirim

Referans linkimle üye olmak isteyenler ise

gamekinq

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Nasıl kar elde ettiklerini çok merak ettim. Sistem güzel, fikir, düşünce de güzel ama karlılık olmadan proje olmaz. Neyse üye oldum mutlaka bakarım bi ara teşekkürler.

nospix

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
avantajix ve iadeal'ın aksine ertesi gün iade ödemesi yaptığı için trendyol iadelerinde "teslim edildi" bilgisi yer alan bir ekran görüntüsü istiyorlar.

Bu tarz sitelerin nasıl para kazandığı tam olarak anlayamadım. Bu alışverişlerden %3 iade veriyorlar kendileride bir bu kadar kazanıyor olmalı. Güzel mantık fakat ülkemizde pek yaygın olduğunu söyleyemem

semihaydın

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Son zamanlarda artan müşteri memnuniyetsizliğini güzel bir şekilde aşmayı başarmışlar. Misyon olarak müşteri memnuniyetini garantilemiş durumdalar. Şahsen benim çok hoşuma gitti. Pek çok satıcı saçma sapan ürün yolluyor ve ürün iadesi kabul etmiyordu. Artık daha fazla düşünmeme gerek kalmadı bir şey alırken iade.com'u seçeceğim :)

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İnternetten düzenli alışveriş yapanlar için bu tarz siteleri kullanmak çok iyi. Yıl olarak düşündüğünde iyi tasarruf oluyor.

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aynen öyle bir tanıdığım var şirketi uçak bileti alırken kullanıyordu ve neredeyse asgari ücret kadar parayı sırf o sitelerden çıkartabiliyordu.