Banner alanı

Hesap Satış Yazılımı 🤩 Kullanıcı Odaklı Modern Tasarım ⚡️ Otomatik Sistem

  • Konbuyu başlatan Metbi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 155
  • Görüntüleme : 4K

Metbi

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Eki 2022
Mesajlar
164
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Ticaret puanı - 0%
0   0   0





Odeaweb ile yapmış olduğumuz iş birliği neticesinde Metbi üzerinden alım yapacağınız yazılım ürünleri için Odeaweb Web Hosting paketlerinde bir kez geçerli olmak üzere %20'lik indirim avantajını elde edebilirsiniz.
* Yazılımı satın aldıktan sonra size gönderilen dosyaların içerisinde kampanya kodu bulunmaktadır. Her üye bir defa kullanım sağlayabilir.
-------


Demo Admin Panel Bilgileri:

K.Adı: admin

Şifre: test



-------



Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Teknik destek süremiz 7 gündür.

Yazılımımız Odeaweb paketlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Farklı hostinglerde oluşabilecek sorunlarda, ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekmektedir.



-------



* Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

* Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Alan adı lisanslı şekilde satışı yapılmaktadır.

* Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.



-------



, , , ,
 

sytjun

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Eyl 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Piyasanın buna ihtiyacı vardı. MÜKEMMEL OLMUŞ!
 

Benzer konular

Üst