Hepsiburada'da 75 Tl Bonus

  • Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 589

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,999
Tepkime puanı
83
Puanları
48
Yaş
31
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Bilgisayar, telefon, beyaz eşya gibi pahalı ürünler alacaklar için güzel kampanya  :D

Bonus kampanya detayları:
1-15 Eylül tarihleri arasında Hepsiburada’dan tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya BonusFlaş’tan katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Hepsiburada bonus yüklenecektir.
Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş’tan tekrar katılım sağlanmamaktadır. Kampanyaya SMS ile katılmak için "HEPSIBURADA" yazıp , 3340'a SMS gönderilmelidir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET HEPSİBURADA yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.
Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; "TEBRIKLER. HEPSIBURADA’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN HEPSIBURADA BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 1-15 EKİM ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. " şeklinde sms mesajı gidecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Hepsiburada Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
Kampanya dahilinde kazanılan Hepsiburada bonus, 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında, Hepsiburada’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Garanti Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Shop&Fly Kampanya detayları:
Kampanya Hepsiburada’da 1-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Shop&Fly kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
Kampanya dahilinde Hepsiburada.com’dan Garanti Bankası pos cihazı ile tek seferde gerçekleştirilen ilk 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde ekstra 5000 mil verilecektir.
Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 5000 ekstra mil kazanabilir.
Kampanyaya Shop&Fly kredi kartı ve Shop&Fly Business kredi kartı dahildir.
Kazanılan ekstra miller 20 Eylül 2019 tarihinden sonra kesilecek ekstrenize yansıyacaktır, kazanım durumu hakkında BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden takip yapılabilir.
Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti Bankası posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 
Üst