Banner alanı

Hepsiburada 150tl ye 50 tl indirim

betazero0

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim bir soru var bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Bildiğiniz üzere hb de 100tl ye 50tl 150tl 50tl gibi indirimler var fakat biz bu indirimlerde kendi numaramız ile sadece 1 defa yararlanabiliyoruz. İndirim uygulansa bile ödeme ekranına geçerken numarayı girince geri ödeme bilgileri kısmına atıyor.
Buna rağmen forumlarda bu indirimler 10 tl ye satışı sağlanıyor bu adamların her seferinde farklı numara kullandığını düşünmüyorum kimsenin elinde bu kadar numara yoktur muhtemelen uygulama üzerinde bir bug var bu sayede yapıyorlar. Bu bugun ne olduğunu bilen varsa bizimle paylaşırsa çok iyi olur.

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim bir soru var bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Bildiğiniz üzere hb de 100tl ye 50tl 150tl 50tl gibi indirimler var fakat biz bu indirimlerde kendi numaramız ile sadece 1 defa yararlanabiliyoruz. İndirim uygulansa bile ödeme ekranına geçerken numarayı girince geri ödeme bilgileri kısmına atıyor.
Buna rağmen forumlarda bu indirimler 10 tl ye satışı sağlanıyor bu adamların her seferinde farklı numara kullandığını düşünmüyorum kimsenin elinde bu kadar numara yoktur muhtemelen uygulama üzerinde bir bug var bu sayede yapıyorlar. Bu bugun ne olduğunu bilen varsa bizimle paylaşırsa çok iyi olur.
Bug varsa bulan bizimle paylaşırsa çok güzel olur. 🤩🤩🤩
Getir felan da satıyorlar forumlarda 5-10₺ ye. Bence buluyorlar o kadar numarayı. Çünkü +90 lı sms doğrulama hizmeti satanlarda var.

betazero0

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bug varsa bulan bizimle paylaşırsa çok güzel olur. 🤩🤩🤩
Getir felan da satıyorlar forumlarda 5-10₺ ye. Bence buluyorlar o kadar numarayı. Çünkü +90 lı sms doğrulama hizmeti satanlarda var.
hepsiexpress de bug vardı silip yükleyince oluyorrdu ama numara zorunluluğu getirdiler ödeme ekranına sonra gitti bug

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
hocam ben 1 aydır alıyorum 1 kere istemedi bugun alırken istedi
sen emin misin istediğine
Evet. Belki ilk alırken telefon doğrulaması yapmışsınızdır. Sonra 150/50'yi kullanmak için sıfırlayınca uygulamayı gitmiştir doğrulanmış hesap. Ondan soruyordur.

talhadev

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Numara onay sitelerinden onaylatıyorlar hocam.

tulinwolf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Benim merak ettiğim konu ise cep telefonunun da mı farklı olması lazım? Aynı telefondan yeni üyelik alıyorum ama sepet tutarı düşmüyor. O telefon kısmına dahi gelemiyorum. Sizde de böyle oluyor mu?

betazero0

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Benim merak ettiğim konu ise cep telefonunun da mı farklı olması lazım? Aynı telefondan yeni üyelik alıyorum ama sepet tutarı düşmüyor. O telefon kısmına dahi gelemiyorum. Sizde de böyle oluyor mu?
cep telefonunnda uygulama verilerini sıfırla indirim yansıyor fakat tel no farklı olmazsa yansımıyor

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Telefonunda çift uygulama/ ikinci alan vb. Özellik varsa oradan aç Hepsiburadayı

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Kampanyada farklı telefon ve farklı telefon numarası diyordu ama kendi telefonumdan 3 farklı numara için yapmıştım.