Banner alanı

GÜMRÜKTEN SIKINTISIZ GEÇEN CEP TELEFONU İNCELEMESİ A3S M653 2GB/16GB 5.2''

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 3K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Arkadaslar bunu almadan once adama mesaj attim yollar misin turkiyeye diye yollarim takilabilir dedi olsun dedim ve yolladi urun tam olarak singapur post ile 8. Gunun sabahi elimdeydi.fiyati dusuk yazmis sadece geri de kutuyla oylesine yollamis bnde takilsa bile geri para iadesi alirim diye verdim sparisi kismet oldu geldi ama bu demek degil ki hepsi geliyor sans isi aslinda donen telefon sparisim de var gayet hos bir cihaz turkiyede benzerleri 700 -900 bandinda bn yari fiyata aldim sayilir simdilik kosede duruyor seviyorum ilginc telefonlari kullanmayi marka takintim yok benm size tavsiyem aliexpreste her urun icin gecerli almadan once satici ile iletisime gecmeniz boyle olursa alisverisleriniz daha saglikli olur iyi gunler herkese

ürün china mobil firmasının ürünü bu firma çinin hatta düntanın en büyük telekom şirketi orjinal yani snapdragon 425 kullaniyor lenovo k6 not kullanıyorum snapdragon 435 kullanıyor teknosa dan aldım 1300 lira

Moderatör tarafında düzenlendi:

ternerov

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam video incelemede bekliyoruz :D
kamera testi
sarj kaç saat gidiyor
oyun testi
kutu açilimi vs.

zaferan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gümrükten geçip geçmeme olayı tamamen şansa mı bakıyor yoksa bunun ciddi bir yolu yöntemi var mı acaba? En çok merak ettiğim birden fazla ürün sipariş verdiğimde başıma gelecekler konu fakat cürret edip deneyemiyorum :/

afs

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ürünün nasıl eçtü ya gümrükten şimdi geçirmek çok zor değil mi? Ben şahsen cesaret edemem böyle bir şeye

KraL

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Benim duyduğum birşey gümrükten fazlasıyla cep telefonu veya başka bir malzeme geçirmek istiyorsan cebinden birşeylerin çıkması lazım : )) ama yine de cesaret ister tab bu olay..

sinansguler

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam keşke ürünü almadan önce sar değerleri gibi değerlere baksaydınız.
Sağlık durumu şakaya gelmez bu çinliler bana hiç güven vermiyor.

odozkara

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Verdiğiniz Bilgi için Teşekkürler fakat şu anda Üzgünüz, bu öğe artık mevcut değil! diye yazıyor. Takipdeyim. Yeni fırsatları yazmanızı sabırsızlıkla bekliyorum. :)

mbaydemir

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu tarz gümrükten sıkıntısız geçen başka telefon var mı hocam önerebileceğiniz? Bir de gümrükten geçtiği için pasaport kaydına gerek kalmıyor mu yoksa her türlü pasaport kaydı yapılması şart mı oluyor? Bu şekilde tablet getirebilir miyiz?

teknobilimadami

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Türkiye ye geldiğinde İMEİ sorununu nasıl çözdünüz acaba? Detaylı olarak videolu anlatım olursa yurtdışı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için güzel olacaktır.

Darktrouble_

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam öncelikle gümrükten ürün geçirme olayının belli başlı taktikleri var bu satıcının işi ne kadar bildiğiyle alakalı bir olay nasılsa vergiyi düşürmek için ürünün fiyatını gümrükte düşük gösteriyorlar veya “gift” olarak yolluyorlar, telefonu vergisiz geçirmenin de binbir türlü yolu var.
İmei kısmı çok sorun olucak bi durum değil herhangi bi nokia 3310 ile bu sorununuzu çözebilirsiniz.
Detaylı test ve inceleme bekliyoruz