Banner alanı

GittiGidiyor'lular Turna.com'dan alacakları uçak biletlerinde 15 TL indirim kazanıyor

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
33
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


Kampanya Koşulları - 50 TL ve üzeri bir alışverişe 15 TL İndirim!
 • Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve Turna.com'a üye olmak gerekir.
 • Kampanyaya nasıl katılabilirim?

  10 - 23 Temmuz 2018 tarihleri arasında GittiGidiyor'dan Turna.com kampanyasına katılan, katıldıktan sonra 50 TL ve üzeri bir alışveriş yapan ilk 10.000 kişiden birisiyseniz Turna.com'da geçerli 15 TL indirim kazanabilirsiniz. Turna.com'da geçerli 15 TL indirim kodu, alışverişinizi yaptıktan sonra 1 iş günü içerisinde tarafınıza SMS yoluyla gönderilecektir. 
 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmış olmak ve ardından 50 TL ve üzeri bir alışveriş yapılması gerekmektedir. Fırsat kodu Turna.com üzerindeki   sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.
  [*]Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

  Kampanya 10.07.2018 - 25.07.2018 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com'dan alınacak kampanya kodları ile www.turna.com'dan alınacak olan uçak biletleri için geçerlidir.
  [*]Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

  Bu kampanya GittiGidiyor'un anında indirim kampanyaları ile birlikte kullanılabilir. Turna.com indiriminden yararlanabilmeniz için minimum alışveriş tutarınız 50 TL olmalıdır.
  [*]Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

  Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 15 TL indirim kazanabilecektir. 
  [*]Kazanılan Fırsat Kuponu Turna.com'daki başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  [*]Bir şifre Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
  [*]Kampanya, Yurt içi ve Yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Tek yön veya gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.
  [*]Bir kupon ile rezervasyondaki biletlerin toplam tutarı üzerinden indirim uygulanır.
  [*]Şifreler tek kullanımlıktır. Alıcı, şifre kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez.
  [*]Alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır.
  [*]Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.
  [*]Kampanya, 10.000 adet indirim kuponu için geçerlidir.
  [*]Turna.com ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  [*]Diğer koşullar

  Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 10.000 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.

  Kampanya tüm kategorilerde geçerlidir.
  Yasal YükümlülüklerKatılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.Katılımcı, hakettiği halde 15 TL'lik indirim kodunu Turna.com'da kullanamadığı takdirde tüm sorumluluğu Turna.com'un üstlendiğini kabul eder. GittiGidiyor ve Turna.com her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.


         

Ayrıca gittigidiyordan yaptığın alışverişin %2.4'ünü geri almak istiyorsan gittigidiyor'a artıway üzerinden git, %2,4 daha karlı çık  
 artıwaye üye değilsen üye olmak için 

(adblock tarzı çerez engelleyici yazılımları hem artıway hem gideceğiniz site için kapatmayı unutmayın)
 
Üst