GittiGidiyor'da Bugün Parfümlerde Anında İndirim

indirimkodu.com

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ağu 2018
Mesajlar
38
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
GittiGidiyor Parfümlerde Anında İndirim Kampanyası


 • Kampanya kapsamında 7 Ağustos 2018 09:00- 23:59 saatleri arasında   ürünlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri bir adet alışverişinize %20 anında indirim kazanabilirsiniz. İndirimden kazanılabilecek maksimum indirim tutarı herkes için 100 TL, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü için 200 TL'dir. 
  [*]İndiriminizi kullanabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  [*]Kampanyaya ulaşmak için 
  [*]İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
  [*]İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 defa yararlanabilir.
  [*]7 Ağustos 2018 arasında, kampanya dahilinde indirim kullanılarak ödemesi yapılan alışverişin daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilmesi halinde, kullanıcı indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
  [*]Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.
  [*]Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
  [*]Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
  [*]Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
  Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Üst