Banner alanı

Gittigidiyor Maxiumum Kampanyası [100 Tl Puan]

  • Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
33
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


Kampanya Koşulları - İş Bankası MaxiPuan Kampanyası (1-15 Mart) 
Kampanyadan ne kadar MaxiPuan kazanabilirim? 

1-15 Mart 2018 tarihleri arasında GittiGidiyor'dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL, 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. 

Kampanyaya nasıl katılabilirim? 
Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki "Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Katılımınızı kampanya dönemi içerisinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

Kazandığım Maxipuanlar ne zaman kartıma yüklenecek? 
Kazandığınız Maxipuanlar 3 Nisan 2018 tarihinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir. 

Kazandığım Maxipuanların son kullanma tarihi nedir? 
Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 13 Nisan 2018'dir. Bu tarih aralığında (3-13 Nisan 2018) kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır. 

Kampanyaya hangi kartlar dahildir? 
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanıldan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express'inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir. 

Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir? 
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MdaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir? 
Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorileri) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilevrinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Aldığım ürünü iade edersem puanım yine de yüklenir mi? 
Kampanya döneminde ürün iadesi, işlem iptali ve benzeri nedenlerden doilayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Maxipuan yüklemesi yapılmayacaktır. 

Diğer Koşullar 
Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MamxiPuan kazanabilir. 
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. 
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanyaya ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememue ve her türlü hakkını saklı tutar. 
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır. 
Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. 
GittiGidiyor ve İş Bankası her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Üst