Gittigidiyor İndirimleri: Cep Telefonlarında %4 Sepet İndirimi

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,932
Tepkime puanı
18
Puanları
38
Yaş
30
Konum
7 | Antalya


[font=Roboto, Arial, sans-serif]Kampanya Koşulları - Seçili Cep Telefonu Ürünlerinde Özel İndirim Fırsatı
 • Kampanya ile 11 Eylül 2019 09:00-23:59 saatleri arasında   yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinize %4 anında indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanabileceğiniz maksimum indirim tutarı tüm kullanıcılar için 150 TL, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için 200 TL olacaktır.

  İndiriminizi kullanabilmeniz için   yapmanız gerekmektedir.
  [*]Kampanyaya ulaşmak için 
  [*]İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
  [*]İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 defa yararlanabilir.
  [*]11 Eylül 2019 09:00-23:59 saatleri arasında, kampanya dahilinde indirim kullanılarak ödemesi yapılan alışverişin daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilmesi halinde, kullanıcı indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır
  [*]Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.
  [*]Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
  [*]Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
  [*]Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Üst