Banner alanı

Gearbest'ten i8 Mini RBG Kumanda, PUBG Konsol, Bisiklet Işığı İncelemeleri

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yunus Emre arkadaşımızın facebooktaki yorumlarını aynen aşağıda paylaşıyorum  :angel: Kendisine teşekkürler  :angel:

Gearbestten almış olduğum ürünler geldi
Klavye tvde çok büyük yardımcı oluyor baya beğendim tam bir rgb bombası
Şarjlı olması çok iyi bataryasını 20 tlden aşağı bulamazsınız içinde 1050 mah batarya var ister 2 adet kalem pil ile ister batarya ile kullanın
Ürün elime 12 günde takipli post nl ile ulaştı

Bisiklet ışığı şarjlı 3 farklı yanma modu var su geçirmez diyor fakat köşeden bakınca batarya gözüküyor yani su alır o yüzden onu fazla beğenmedim
Ürün elime takipsiz post nl ile 17 günde ulaştı

Pubg konsolu oyun oynayanlar için kesinlikle öneririm çok kaliteli ve telefona baskı vs yapmıyor şarjada takabilirsiniz oynarken arkadaki aparat ile masada durmasını sağlayabilirsiniz bu ürün 17 günde post nl takipsiz ile ulaştı
3 ürünüde öneririm en çokta rgb klavyeyi akıllı tv veya tv boxunuz varsa tam işinize yarar pubg konsolunuda öneririm bisiklet ışığı su geçirmez değil alırken aklınızda bulunsun
Linkler:
İ8 mini rgb kumanda:Gearbest'te çok ilginç bir ürün buldu: Viboton İ8 Mini Arka Işık Kablosuz Klavye Dokunmatik Fare - SIYAH 
Bisiklet ışığı:Gearbest'te çok ilginç bir ürün buldu: Şarjlı Bisiklet Kuyruk Işık LED Su Geçirmez Lamba - BEYAZ 
Pubg oyun konsolu:Gearbest'te çok ilginç bir ürün buldu: W10 Mobil Oyun Destek Düğmesi Yardım Kolu - SIYAH 

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
faydalı olmuş hocam ürün incelemeside ölümsüz olmuş oldu yoksa facede kaybalup giderdi :)