GEARBESTİN KAMPANYALI TEKNOLOJİK ÜRÜNLERİ

ulas1173

Kayıtlı Üye
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
57
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
1 | Adana
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1- [size=xx-large]Spedcrd 3 Portlu Hızlı Şarj Cihazı[size=xx-large][img=500x500][size=xx-large][size=xx-large]Dünyanın en yeni ve en hızlı şarj teknolojisi, geleneksel şarj cihazına göre 4 kat daha hızlı, şarj cihazına göre 2 kat daha hızlı. Hızlı 1.0 şarj cihazından 1.4 kat daha hızlı. 2.0. Çok Korumalı, Güvenilir Kalite Sizin ve güvenlik cihazınız için 5 çeşit koruma: Ateşe Dirençli Malzemeler, Aşırı Gerilim Koruması, Aşırı Sıcaklık Koruması, Aşırı Sıcaklık Koruması, Kısa Devre Korumaya Sahiptir.
2- [size=xx-large]Xiaomi Wowstick 19 in 1 Elektrikli Tornavida[size=xx-large][img=600x500][size=xx-large]Hassas elektrikli tornavida tamir araçları seti , bir alüminyum sap ve 18 farklı tip S2 alaşımlı çelik bitki içirir.Hem elektrikli hem de manuel olarak çalışabilir. Cep telefonları , dizüstü bilgisayarlar, oyuncaklar, gözlükler vb. Için uygundur. Senin için harika bir seçim.[size=xx-large]  [size=xx-large]

[size=xx-large][size=xx-large]3- [size=xx-large]Mikro USB'den C-Tipi Adaptöre Dönüşüm Aracı[size=xx-large][size=xx-large][size=xx-large][img=500x500]


[size=xx-large][size=xx-large][size=xx-large]

4- [size=xx-large]Ayarlanabilir 4 - 14 inç Telefon Tablet Standı[size=xx-large][img=600x500][size=xx-large]Oldukça çok yönlüdür ve bir düzlemde müzik ya da kitap okumak, sınıfta konferanslar ve sunumlar yapmak, ofiste video konferanslara katılmak, mutfakta yemek tarifleri okumak ya da film ya da diğer programları izlemek için kullanılabilir.


[size=xx-large]

5- [size=xx-large]Alfawise SG - 949 Sonic Elektrikli Diş Fırçası[size=xx-large][img=650x500]


[size=xx-large]Alfawise SG - 949 Sonic Elektrikli Diş Fırçası , farklı ihtiyaçları karşılamak için Beyaz, Temiz, Hassas, Cila, Masaj beş fırçalama moduyla güvenli ve etkili olan insanların çoğunun diş sağlığını iyileştirmek için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. En iyi fırçalama zamanlamasına ulaşmak için 30 saniyelik aralıklarla 2 dakikalık akıllı zamanlayıcı ile dişlerinize son derece temizlik ve beyazlatma efektleri sağlar. Dakikada 40000 vuruş titreşen Sonik, plakaları ve lekeleri giderir. USB arayüzü ile vurgulanan, az 8 saatlik şarj işlemi en az 25 gün boyunca kullanılabilir. 3 fırça kafası ile birlikte gelir, yerine koymanız çok uygun ve sağlıklıdır. Su geçirmez IPX7 olarak, banyoda güvenle kullanabilirsiniz. 


[size=xx-large]
 
Üst