Banner alanı

GearBest’de Her Gün Bir Ürün Ücretsiz!

GearBest.com

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Ocak 2018
Mesajlar
163
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
GearBest’de Her Gün Bir Ürün Ücretsiz!

GearBest Türkiye ekibi dördüncü yılına özel dört dörtlük fırsatlar ve yeniliklerle müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Şirket 20 Mart itibari ile yaptığı yarışmalar ve indirimler ile yeni müşteriler kazanarak eskilerini ise kazandırmaya devam ediyor.

Şirket bu yıl yaptığı en çılgın hareketlerden biri ise, 21-25 Mart tarihlerinde sitesinde ki 50$ değerinde ki bir ürünü 0,44$ yapmak oldu. 4 gün boyunca yapılacak yarışmada her gün 50$ değerinde ki bir ürün sadece bir adet olmak üzere 0,44$’a düşürülecek ve sitede bu ürünü ilk bulan satın alıp kazanacak.

21-25 Mart tarihleri arasında gözünüz açık, bilgisayarınızın mouse ile kategorileri gezmenizi tavsiye ederim.Katılım Koşulları1.Bu fırsattan yararlanmak için internet sitesine üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
2.Kampanya 21-25 Mart 2018 tarihleri arasında devam edecektir.3.Kampanyadan her üye birden fazla katılım sağlayabilir. (Hızlı olan kazansın).4.Çeşitli yöntemlerle haksız kazanım sağlayan kullanıcılar bu durumda hak kazanamayacak olup katılım sağlayamayacaktır.Eğlenceye var mısın? 4. Yıla özel çekilişler, kampanyalar ve hediyeleri öğrenmek için GearBest’i takipte kalın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst