Banner alanı

Gearbest - Mi Band 2 Akıllı Bileklik - Sadece Alışveriş Forumu'na Özel İndirim

GearBest.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

İndirimli Fiyat: 18,99$

Kod: AFGB18012201

Ürün Hakkında

Ürün Bilgisi:
Mi Band 2 Akıllı Saat, özellikle spor tutkunları için vazgeçilmez bir bilekliktir.
Kaç adım attığınızı, kaç kalori yaktığınızı ve ne kadar mesafe koştuğunuzu biliyor musunuz? Endişelenmeyin,siz egzersiz yaparken Mi Band 2 Akıllı Saat sizler için, adımlarınızı, katettiğiniz mesefeyi, yaktığınız kalorileri cep telefonunuzda senkronize edilebilir ve analiz edilebilir. Bu uygulama egzersiz süresince yaptıklarınız ve yapmanız gerekenleri daha mantıklı bir şekilde planlamanıza yardımcı olur. Mi Band 2 Akıllı saat ürünü bileğe göre ayarlanabilir ve cildinizle uyumludur. Siz uyuduğunuzda O sizin uykunuzu izleyecektir. Eğer isterseniz nazikçe titreşimle sizi uyandırabilir. 
Mi Band 2, her anınızda sizinle, onunla sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz!

Ürün Özellikleri: 
Bluetooth Senkronizasyonu 
Bluetooth 4.0 özelliği ile bu akıllı saat, Bluetooth işlevine sahip telefonlar ile birlikte kullanılabilir. 
OLED Dokunmatik Ekran 
Yuvarlak düğmeye hafifçe dokunduğunuzda, OLED ekranında geçerli saat, adımlar, kalp atış hızı, mesafe, yakılan kalori vb. bilgileri görebilirisiniz. 
Kalp Hızı Monitörü 
Kalp atış hızınızı izleyebilir, dilediğiniz zaman bu bilgiye ulaşabilirsiniz. 
Gelen Çağrılar / APP Mesaj Uyarısı 
Telefonunuza gelen çağrıları veya mesajları dilerseniz Mi Band 2 Akıllı Saat size hatırlatabilir.
Uyku İzleme 
Toplam uyku zamanını ve hareketlerini her gece izleyip, size düzenli olarak bilgi verir. Hayatınızda iyi alışkanlıklarınızı geliştirmenize yardımcı olur. 
Spor İzleme 
Bu akıllı saat, adımları, yakılan kalorileri ve mesafeyi kaydedebilir. Spor verilerinizi değerlendirin, egzersiz programınızı ayarlayın, daha sağlıklı ve düzenli bir yaşamın keyfini çıkarın! 
Akıllı Alarm Fonksiyonu 
Asla işe geç kalmayacaksınız! Uzun ve yorucu bir günün ardından uzanıp keyfinize bakın. Bırakın istediğiniz zaman sizi O uyandırsın.  
Şifreleme Sistemi 
Mi Band 2 ürünlerinin herbiri özel bir kimliğe sahiptir, Mi Band 2 kullanarak  telefonunuzun kilidini şifreye gerek kalmadan açıp kapatabilirisiniz. Kendinizi Mi Band 2 ile tanımlamanız yeterli. 
IP67 Su Geçirmez 
IP67 Mi Band 2 Akıllı Saat ile suyun tadını çıkarın.(1 metre derinlik, Maksimum 30 dakika)(Mi Band 2 Akıllı Saat ürününün dalış yaparken kullanılmaması önerilir.) 
Tam Uyumluluk 
Android 4.4 ve üzeri, iOS 8.0 ve üzeri, ayrıca Bluetooth 4.0 ile uyumludur. 
Uygulamalar
Mi Band 2 ile birlikte APP'yi indirmek ve spor zamanının tadını çıkarmak için "App Store" veya "Google Play" de "MI FIT" adını aratabilirsiniz. 
Mi Band 2 Akıllı Saat telefonunuzla senkronize edilir, saat ve tarih ayarları otomatik olarak uygulanır. 

GearBest.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
s.sahin' Alıntı:
Ben bunu şu an satın alsam ne zaman elimde olur? istanbulda yaşıyorum

Ücretsiz Kargo seçeneğiyle 15-28 iş günü içerisinde elinize ulaşır. Daha hızlı gelmesini isterseniz 1.81$ farkla Öncelikli Kargo seçeneğiyle satın aldığınızda 8-12 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

haliluunal

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben onceden almistim 30 dolar gibi bir ucret verdim , keşke sizi bekleseydim :)

judge5401

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
keşke şu kupon güncellense de mi band alsak ya.

çok kötü kaçırdım içime oturdu yemin ediyorum.