Banner alanı

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası.

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dün bir konuyu danışmak için aradığım HP müşteri hizmetleri temsilcisinden öğrendim ama internette bu konuyu bulamadım.

İlgilenen arkadaşlar için şunu söyleyebilirim, bir HP bilgisayarınız var ise ve ikincisini almayı düşünüyorsanız firma size aldığınız ikinci HP bilgisayarın fiyatına denk gelen ve 480 liraya varan bir indirim parası veriyor. Aslında kampanyada 'İndirim Çeki' diye geçse de banka hesabınıza para direkt yatıyor.

İndirim fiyat listesi aşağıda. En aşağıda da bu işi nasıl yaptığımı kırmızı bölümde anlattım, ben indirimimi aldım, darısı başınıza. 

Bu arada arayıp kayıt yaptırmak isteyenler için HP Müşteri Hizmetleri Numarası: 

444 0 307 


-------------------------------

Gelen mailden alıntı:

Değerli HP Müşterisi

Bu programdan faydalanmak için linkine tıkladıktan sonra ilgili yönlendirmeleri takip ederek indirim çekine sahip olabilirsiniz.

Yeni bir HP ürününü Türkiye’demi yetkili HP bayisinden satın aldıktan sonra ilk 60 gün içerisinde (bu kelime yanlış, kayıt yaptırdıktan sonra 60 gün içinde alınmalı olacak, çevirinin yanlış olduğunu kendileri söyledi sonra uğraşırsınız) başvuru yapılıyor olması gerekmektedir.

Bu teklif başka bir HP promosyonu ile birleştirilmez. İkinci el ürünler teklif kapsamında yer almamaktadır. Yeni HP ürününüz için nasıl bir indirim alacaksınız?

Faydalanacağınız indirim sadece eski HP HP Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarların yenilenmesi doğrultusunda olacaktır. Sadece HP Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar için indirim talep edebiliyor olacaksınız. Diğer talepleriniz reddedilecektir

HP Bilgisayarlar

0 TL – 999 TL arası indirim çeki yoktur

1000 TL – 1999 TL arası 160 TL indirim çeki

2000 TL – 3199 TL arası 320 TL indirim çeki

3200 TL üzeri 480 TL indirim çeki


*Yukarıda belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

İndirime hak kazanabilmeniz için KDV dahil en az 999TL'lik yeni bir bilgisayar almanız gerekmektedir.


* Tüm fiyatlara KDV dahildir.

HP’yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.Yeni HP ürününüzle keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle.Saygılarımızla

Kayıt Numaranız:


Kayıt Tarihiniz:
6.5.2016Saygılarımızla

HP Global Promotion Services

Tel. +049 7031 7632 436 | Fax +49 7031 7632 5111
[email protected]

TechProtect GmbH for HP Global Promotion Services
Director: Barbara Helbig | Service Delivery: Klaus Kohler

HP International Sarl
150 Route du Nant d’Avril | 1217 Meyrin 2 Geneva | Switzerland
UID: CHE-311.214.624 MWST


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Para iade olayını başarılı bir şekilde aldığım için ek bilgi veriyorum:

İşlemler şu şekilde işliyor.

1. Önce elinizdeki HP bilgisayarınızı HP Müşteri Hizmetlerini (444 0 307) arayarak kayıt ettirin. Seri numarası filan fistan isteyecekler. Not: Bağlanırken telesekretere takılmayın, sizi internet sayfalarına yönlendirecek ama siz İnternet bağlantınız yok seçeneğini seçin çünkü bu kaydı internetten değil müşteri hizmetlerinden bizzat almak zorundasınız. 

2. Karşınızdaki kişiye böyle bir kampanyadan haberiniz olduğunu bundan faydalanmak istediğinizi söyleyin. İkinci bir HP bilgisayar alacağınızı teyit ettirin ve bunu 60 gün içinde yapmanız gerektiğini filan söyleyecek. Kabul ederseniz sizden bir mail adresi alacak. Kampanya formu yollayacak (yukarıda bir kopyasını verdiğim mailin aynısı.)

3. Bu mail ile birlikte kayıt linki ve sonra da bir kayıt numaranız olacak.

4. Sonra yaklaşık 60 gün yani iki ayı geçmeden yeni bir HP bilgisayar aldıktan sonra size gelen maile tekrar girerek orada belirtilen linke girin ve yeni bilgisayarınız ile ilgili bilgilerinız doldurun. Ya da HP Müşteri hizmetlerinden yardım isteyin.

Bu formda: fatura numarası, aldığınız şirket, satıcının ismi, sizin banka hesap bilginiz ve diğer istenen bütün bilgiler gibi detaylar var. Ayrıca faturanızın bir fotoğrafını da yollamanız gerekiyor. Yani ürünün sizin üzerinize alındığı gibi teyit edilecek. Eğer formu doldurmakta zorluk çekerseniz müşteri temsilcisi o an uygunsanız bilgisayarınıza bağlanarak formu sizin yerinize doldurabiliyor, en azından bende öyle oldu.

5. Bütün bunlar onaylanıp tamamlandığında size para iadesinden yararlanma hakkınızın onaylandığına dair bir mail daha gelecek ve artık geriye sadece hesabınıza paranın yatması kalacak.

6. Yaklaşık 2 ila 4 hafta arasında vermiş olduğunuz banka hesap numaranıza hakkettiğiniz ve belirtilen miktar olarak paranız yatıyor. 


***Alıntıdır. Bu kampanya resmi sitede yayınlanmamış olup sadece müşteri temsilcisinden öğrenilmiştir.
 
Üst