Banner alanı

ENPARA 50 TL INDIRIM

Steriyud

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ara 2017
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
35 | İzmir
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar. Konuya nasıl bir başlık yakıştıracağımı bulamadım bildirmekte fayda vardır diye hızlı hızlı yazıyorum özenemeden(finaller, lab raporları falan derken 10 doları kapamayacağım yoksa kurtaramazdınız benden :D) .

Jestiniyap.com'dan 100tl lik hediye çeklerini 50 tl ye alıp yarı yarıya karlı getirebilirsiniz. Örnek olarak J.Jones'ın outlet mağazalırda indirimde oluyor bu da kombo yapar. Başka bi örnek League of legens RP alabilirsiniz veya D&R kuponları. Değerlendirin bence

[font=tahoma, arial, sans-serif]31 Aralık 2017’ye kadar Jestiniyap mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak ister sevdiklerinize ister kendinize jest yapın, 100 TL ve üzeri ilk harcamanıza anında 50 TL indirim kazanın!

[font=tahoma, arial, sans-serif]Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden üye olmanız,
  • 15 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli.
[font=tahoma, arial, sans-serif]Kampanya kapsamında kazanılan indirim, online ödeme sırasında anında uygulanır.

  • Kampanya 15 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Jestiniyap mobil uygulaması veya Jestiniyap.com üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama için geçerlidir.
  • Kampanya sadece online ödeme adımından Encard’la veya Enpara.com Kredi Kartı’yla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme yöntemleri (ör: BKM Express) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 100 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda, sadece yapılan ilk harcama için anında 50 TL indirim kazanılır. Tek seferde 100 TL’nin altında harcama yapılması durumunda, kampanya boyunca yapılan harcamaların toplamı 100 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.
  • Kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kez faydalanabilir ve kampanya kapsamında toplamda en fazla 50 TL indirim kazanılabilir.
 
Üst