Banner alanı

En Son Neyi Bedavaya Getirdiniz?

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben en son el pais aboneliğim sayesinde 1 aylık İngilizce kursu kazandım. Kaldı ki o aboneliği de yılbaşı indirimi ile almıştım. Siz en son neyi bedavaya getirdiniz? Karşılıklı olarak tecrübelerden faydalanalım.

Bedava.jpg

DeplasmanRehber

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ankara'da Çağdaş Market Zinciri var, bilenler vardır. 40 TL değerinde kedi-köpek maması alana bedava kedi yatağı veriyor. Daha bugün aldım :)

semihaydın

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Henüz bedavaya getiremedim ama Seo için güzel bir kaynak almak üzereyim. Aslında verilen kaynak çok değerli olmasına rağmen bu bilgiyi benimle paylaşması beni çok mutlu etti. Umarım güzel işlerde kullanabilir ve kaynağın hakkını verebilirim :)
Bu arada forum olarak güzel bir forum oldukça kaliteli bir yere sahip. Sıcak Fırsatları anında görebiliyorum, Teşekkürler :) .

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Henüz bedavaya getiremedim ama Seo için güzel bir kaynak almak üzereyim. Aslında verilen kaynak çok değerli olmasına rağmen bu bilgiyi benimle paylaşması beni çok mutlu etti. Umarım güzel işlerde kullanabilir ve kaynağın hakkını verebilirim :)
Bu arada forum olarak güzel bir forum oldukça kaliteli bir yere sahip. Sıcak Fırsatları anında görebiliyorum, Teşekkürler :) .
Şu sitede de bedava araçlar var. Özellikle seo uyumlu içerik yazmak için yazı asistanını kullanıyorum.

Elgun606

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben en son aliexpressden bir kol saatı bedava getirtmistim. Dandik bir şeye benziyordu ama çalışiyordu.bir seferde başka siteden bir kulaklik getirtmistim. O da onun gibi çöp bir şeydi. Bosu boşuna kargo ödədim))