Banner alanı

doyuranhesap.com sitesi ve adminlerine bulaşmayınız...

• Konbuyu başlatan omerak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görüntüleme : 2K

omerak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Piyasada 18 TL olan hesaplar yerine kendimizde kar etmek için bir hata edip mehmetakansoy postunda gördüğüm doyuranhesap.com sitesinden 2 adet hesap satın almak için 32 TL yolladım. Parayı kredi kartı ile ödeme seçmeme rağmen 8 saatte siteye ancak düştü. Hadi geç olsun güç olmasın dedik bi baktım ki 32 TL 30 TL olarak düşmüş neyse dedim en azından sonunda hesabı alıyoruz. Aldığım hesabın şifresi yanlış çıktı. Sitenin adminine bu konu ile ilgili yazdığımda 24 saati geçmesine rağmen bir geri dönüş alamadım. Aramızdaki yazışmayı ve hesabı buraya ekliyorum.

Ekli dosyalar

• ye.PNG
    ye.PNG
    57.8 KB · Görüntüleme: 77
  • ye1.PNG
    ye1.PNG
    52.9 KB · Görüntüleme: 74
  • ye3.PNG
    ye3.PNG
    52.3 KB · Görüntüleme: 65
  • ye4.PNG
    ye4.PNG
    48.8 KB · Görüntüleme: 66
  • ye5.PNG
    ye5.PNG
    107.2 KB · Görüntüleme: 69
  • ye6.PNG
    ye6.PNG
    221.5 KB · Görüntüleme: 78

omerak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekteki arkadaş sitede hala aktif olduğu için upluyorum. Dikkatli olun

Yokubo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bende 1 hesap aldım. Paşam hesapların açıklamasına "Şifre yanlış olabilir iade kabul etmem" yazmış. Hangi ticarette yada hangi üründe böyle bir saçmalık olabilir ? Sallamasyon hesap veriyor milletin parasına çöküyor.

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kartla hesap aldım bakiye yüklenmedi ama karttan para çekildi yarim saattir bekliyorum

MusclePANDA

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Vallaha ben 4 tane hesap almıştım 1 ay önce falan sorun yoktu

VodafoneTR

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kesinlikle bu sayfa sahibi milletin 12tlsine çökme derdinde sakın bulaşmayın bu siteye 24 saattir hep aynı sayı satışta fake resimle yapılmış görüntü ,:)

Ekli dosyalar

• V.jpg
    V.jpg
    105.1 KB · Görüntüleme: 42

frodyum12

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Olum insanlara sürekli gülücük atıp sanki yalan söylüyorlarmış gibi davranıyorsun. Gelip bir tane kanıt sunmuyorsun. Şifre yanlış çıkarda iade yok diyebilecek kadar yüzsüz bir o. çocuğusun. Hala insanları kandırmaya çalışıyorsun. Hiç utanma arlanma kalmamış yüzsüz kahpeler sizi

savasilmaz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar bu şahısı ve sitesi cumhurbaşkanlığına şikayet ettim sizde cimere şikayet edin bari 3-4 ay hapiste yatsın aklı başına gelsin

VodafoneTR

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Domain sahibi paraları alıp domaini 404 hatası ile kapatmak seni kurtarmayacak domain bilgilerindeki isim ile domaini şikayette bulunucaz 12 tlden biz fakirleşmeyiz ama başına büyük iş aldın.

Ekli dosyalar

• 80.jpg
    80.jpg
    21.7 KB · Görüntüleme: 30

leventonlineshop

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Piyasada 18 TL olan hesaplar yerine kendimizde kar etmek için bir hata edip mehmetakansoy postunda gördüğüm doyuranhesap.com sitesinden 2 adet hesap satın almak için 32 TL yolladım. Parayı kredi kartı ile ödeme seçmeme rağmen 8 saatte siteye ancak düştü. Hadi geç olsun güç olmasın dedik bi baktım ki 32 TL 30 TL olarak düşmüş neyse dedim en azından sonunda hesabı alıyoruz. Aldığım hesabın şifresi yanlış çıktı. Sitenin adminine bu konu ile ilgili yazdığımda 24 saati geçmesine rağmen bir geri dönüş alamadım. Aramızdaki yazışmayı ve hesabı buraya ekliyorum.
Ne kadar şacma işler ya bu adamlar nasıl bu ticaretin için olabiliyorlar

frodyum12

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Cimere yazdım ben de yemeksepetine de mail attım aynı şekilde uğraşsınlar arkadaşla

Nbo81

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Domain sahibi paraları alıp domaini 404 hatası ile kapatmak seni kurtarmayacak domain bilgilerindeki isim ile domaini şikayette bulunucaz 12 tlden biz fakirleşmeyiz ama başına büyük iş aldın.
Merhaba! Nasıl sorgulatıyorsun DM ile bilgilendirirseniz sevinirim..