Banner alanı

Dizi-Film İzlemek için Hangi Platformu Kullanıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Styline
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 1K

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Netflix, Blutv, Mubi, Puhutv ve Prime Video'dan sonra iki yeni platform daha açıldı. Gain medya ve Exxen yayın hayatına başladı. Bana sorarsanız tek kişi için en iyisi Prime Video derim. Dizileri kaliteli ve ek avantajları var. Ama Mubi de geniş film içeriği sebebiyle övülüyor. Siz hangi platformu kullanıyorsunuz? Ve sizce en avantajlısı hangisi?

Son düzenleme:

konur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tabiki de benim tercihim Netflixten yana içerikleri çok daha kaliteli. Zengin bir şirket. 200 milyon aboneden ayda 50 lira alsalar 10 milyar lira gelir demek bu. yılda ne etti: 120 milyar. yani yılda 16 milyar dolardan fazla. hesaplamam bu kadar. Ne kadar para o kadar ekmek ve köfte :)

ilhanaga01

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Netflix içerik bakımından daha zengin fakat amazon primedada izlenesi pek çok dizi ve film var tabi netflixin yerini tutmaz ama diğer platform dada kaliteli içerikler mevcut. Diğer yabancı platformlara mevcut haliyle dizilere ve filmlere Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri geldiği takdirde rekabet kızışacaktır.

ihy1010

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Exxen e bir göz gezdirdim fakat beni çok etkilemedi. Umarım yerli bir şirket olarak başarılı olur. Sonuç da işin içinde acun var. Değişik birşeyler yaparak başarıya ulaşabilir. Asıl cevaba gelecek olursak Netflix hem içerik hemde kalite bakımından tercih sebebi. Şu sıralar biraz durağanlaştı fakat tahtını sağlama aldı.

Darktrouble_

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Genellikle netflix kullanıyorum gayet kaliteli içerikleri var bence kalan kısmı da torrent ile hallediyorum

tak3s

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tabikide benim asıl tercih ettiğim film sitesi olarak Netflix gayet iyi. Gerek diziler gerek hız gerek sadelik olsun tavsiye ederim. Bazı filmler ve diziler olmadığı zamanlarda ise googleye girip hernagi bir siteden izliyorum artık. ama Tavsiye istiyorsanız netflix en iyisi