Defacto Paylaş Kazan Kampanyası

1indirimkoducom

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
DeFacto'nun yeni paylaş kazan kampanyası ile hem siz hem de arkadaşlarınız Defacto'dan para kazanabilirsiniz. Yeni kampanya sayesinde arkadaşlarınıza ürünleri gönderebilir ve arkadaşlarınızın bu ürünleri satın alması durumunda Defacto üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu para nakit olarak çekilemez ama direkt olarak şeklinde veya defacto promosyon kodu şeklinde hesabınıza yansır. Defacto üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilir. Kampanya detayları:
  • Defacto Paylaş Kazan için, Defacto internet sitesinden alacağınız linkleri istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Link üzerinden gelecek kişi, alışveriş yaptığı zaman yaptığı alışveriş tutarının %10'u kadar Para Puan hesabınıza yansır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Para Puanlara "Hesabım" sayfasında yer alan "Paylaş Kazan Hesap Durumu" alanında görebilirsiniz.
  • Paylaştığınız linke tıklayan kişi 24 saat içerisinde alışveriş yapmalıdır.
  • Paylaştığınız link üzerinden yapılan alışverişlerde herhangi bir iade veya iptal durumu olmaması halinde 40 gün sonra kullanıma açılacaktır. Bu 40 gün süresi Defacto sipariş iptali ve iadesi için gerekli olan süredir. 
  • Kazandığınız para puanların geçerlilik süresi 1 senedir.
 
  • Paylaş Kazan içerisinde verilen linki dilediğin yerde paylaşabilirsin, link üzerinden gelecek kişiler alışveriş yaptığı zaman, alışveriş tutarlarının %5’i link paylaşımı yapan kişiye, %5’i ise link üzerinden gelen kişilere para puan olarak yatsın.

Eğer ki alışveriş ihtiyacınız varsa aşağıdaki referans linkim ile alışveriş yaparsanız hem siz hem ben kazanacağım.Unutmadan eklemek isterim. Referans linkiniz ile yani paylaş kazan linkiniz ile alışveriş yapan kişiler fazla bir ücret ödemiyor. Yani ürünün fiyatı normalde 50 TL ise paylaş kazan linkiniz ile alım yaparken de yine 50 TL. Kampanya detaylarını iyice okumanızı öneririm.
 
Üst