Banner alanı

ÇİNDEN ALINAN TELEFON İNCELEMELERİ

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
‎ - 

Aliexpressten aldığım telefonlar. Türkiye'den almak pahalı geliyorsa, garanti takıntınız yoksa, param cebimde kalsın değiyorsanız Aliexpress doğru adres. Öncelikle "telefon gümrükte takılırsa param yanar mı?" diye düşünenlere söylüyorum, sakın korkmayın paranız sizi bulur.(Ücretsiz kargo seçmeye çalışın gümrükte takılırsa kargo parasını alamazsınız). Ama bazı satıcılar sorun çıkarabilir, o yüzden alışverişten önce gümrükte takılırsa tam para iadesi verip veremeyeceğini sorun. Yorum kısmına aldığım telefonların linkini ve gönderen bazı mağazaların linkini atacağım.
Aldığınız telefon mtk işlemcili olursa imei değişimini rahatlıkla yapabilirsiniz.(internette bazı kodlar var, zaman harcamak gerekiyor.) Diğerlerinde ise ya sim yuvalarını 120 gün dolmadan değiştirerek ya da yazılımsal müdahale ile çözüm bulunabilir.
Satıcılara siparişten önce şu mesajı atıyorum;
"Under normal conditions the phone can not pass the customs in our country
Therefore, I request you to write different product name
Could you please write the price below $ 25?"
olumlu geri dönüş yaparlarsa sipariş veriyorum.
Teslimat süreleri bence hızlı, huawei nova 3e ve honor 7x 1 haftada, ulefone armor x ve servo v7 2 haftada elime ulaştı.
Sorularınıza geç cevap verirsem kusura bakmayın internet bağlantısı zaman zaman kesiliyor.

[img=253x414] [img=346x260]

[img=228x171] [img=168x224]

gisiklier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Cinden urun getirtmek isteyen bana ulasabilir..araci yok direkt fabrikadan fiyat aliyoruz ve gümrük takibini mevzuata uygun sekilde yapiyoruz.konyanin dev sanayisinde lazer kesim yapan firmalarin lazer merceklerini biz getirtiyoruz.hangi urun getirtmek istiyorsaniz [email protected]