Banner alanı

CEPTETEB Kredi Kartı’ndan 100 TL iade :O

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0


[font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]Kampanya Detayları
 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight][font=bnpp_sansregular]CEPTETEB'in 3. yaşına özel işte 3. sürprizimiz! CEPTETEB Kredi Kartı'na başvur, onaylanan kartınla 10 Haziran’a kadar yaptığın 100 TL’ye kadar olan ilk harcamanı biz ödeyelim. (Ödeme tarihi 20 Haziran’dır.)

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight][font=bnpp_sansregular]50 TL Bonus kampanyası 30 Nisan 2018’e kadar CEPTETEB Kredi Kartı ve/veya Ek Kart başvurusunu yapan ve kartı onaylanan müşterilerimiz kampanyaya dahil olabilir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]1.500 TL harcama sözünden kazanılacak 150 TL bonus asıl kredi kartlarını kapsamaktadır, ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar 150 TL harcama sözüne bonus kampanyasına dahil değildir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]150 TL bonus kazanımı için 12 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Harcama sözü taahhüdü kapsamında kazanılan bonus karta bir kez yüklenmektedir. Harcama sözüne bonus kampanya koşulları için  .

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı talep edilen ek kartlar da ayrıca 50 TL bonus kazanacaktır.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı talep edilen ek kartlar da ayrıca 50 TL bonus kazanacak.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya döneminde iptal edilip yeniden oluşturulan kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değil.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]50 TL bonus kazanım hakkı 31.08.2018 tarihine kadar yapılan harcamalar için geçerlidir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bir müşterimiz her kredi kartı özelinde kampanyamızdan bir kez yararlanma hakkına sahip.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]50 TL bonus, kredi kart başvurusunun onaylanması ve onaylı kart ile harcama yapılması sonrasında otomatik olarak yüklenecek ve kullanım süresi yükleme tarihi sonrası 2 ay olacak.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]50 TL bonus kazanım hakkı 31.08.2018 tarihine kadar yapılan harcamalar için geçerlidir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bonus kampanyası, cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi ve ATM kanallarında geçerli.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Personelimiz kampanyaya dahil değildir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Üst