Banner alanı

Cep Telefonu Ekran Değişimini Bize Sormadan Yapmayın

• Konbuyu başlatan mahmut
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görüntüleme : 1K

mahmut

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba;

Cep telefonların dokunmatik değişimi lcd ekran değişimi yada hem dokunmatik hem lcd değişimini uygun fiyatlar ile yapıyoruz. Cihazınızda görüntü net ise herhangi bir problem yok ise fakat dış cam çatlamış ve dokunmatiği basmıyor ise dokunmatik değişimi, görüntü hiç yok ise yada ekranda lekeler var ise lcd ekran değişimi yapılmaktadır. Sizde arızayı buna göre belirleyerek bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

CİHAZLARIN BİZE GELİŞ VE TEKRAR SİZE GÖNDERİLİŞ AŞAMASINDAKİ KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ

ÖNEMLİ !!!!!

Tüm Cep Telefonu Yedek Parça Dağıtıcılarının Ortak Kuralı Olan Jiletini Sökülmüş, Montajı Yapılmış Ürünlerin Değişim ve İadesi Yoktur Kuralı Doğrultusunda Ekran Değişimleri Önce Tarafımızca Test Edilmekte Daha Sonra Montajı Yapılmaktadır. Test Sırasında Sorun Görülmeyen Cihazlarda Daha Sonrasında Sorun Çıkma İhtimali Çok Düşüktür. Bu Kural Toptancıların Getirdiği Kural Olmakla Beraber Tüm Telefon Tamiri Yapanların Uygulamak Zorunda Olduğu Bir Kuraldır. Bu Sebeple Montajı Yapılmış Hiç Bir Ekranın İadesi Yada Değişimi Yapılamamaktadır. Sadece Ürün Elinize Ulaştığı İlk An Bir Sorun Görülmesi Durumunda Yardımcı Olabiliyoruz. Bizimle Çalışmayı Düşünen Tüm Müşterilerimiz Bu Konuyu Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılırlar.

R10 DIŞI TELEFON GÖNDERMEK İSTEYENLER İÇİN SKYPE ADRESİMİZ : computer_doctor89

Fiyatlar değişkenlik göstermektedir onun için fiyat listesi yazmayacağım sizden gelen marka ve modele göre fiyat teklifi vereceğim. Ancak bir kaç kafa modelin fiyatını konuya bırakıyorum. Samsung'da çok fazla model olduğu için tek tek yazamıyorum iphone serilerinin örnek fiyatlarını ekliyorum konuya diğer marka ve model için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dipnot : Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fatura isteyen müşterilerimize ilgili rakam üzerinden %18 KDV eklenerek onarım yapılacaktır. 

İPHONE MODELLERİ

İphone 5 / 5S Ekran Değişimi :  185 TL ( Orijinal Ekran ) - 120 TL ( A Kalite )
İphone 6 Ekran Değişimi : 255 TL ( Orijinal Ekran ) - 150 TL ( A Kalite )
İphone 6 Plus Ekran Değişimi : 375 TL ( Orijinal Ekran ) - 150 TL ( A Kalite )
İphone 6s Plus Ekran Değişimi : 190 TL ( A Kalite )
İphone 7 Ekran Değişimi : 450 TL ( Orijinal Ekran ) - 200 TL ( A Kalite )
İphone 7 Plus Ekran Değişimi : 499 TL ( Orijinal Ekran ) - 230 TL ( A Kalite )
İphone 8 Ekran Değişimi : 360 TL ( A Kalite )
İphone 8 Plus Ekran Değişimi : 395 TL ( A Kalite )

GELİŞ VE GİDİŞ KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ

R10 DIŞI TELEFON GÖNDERMEK İSTEYENLER İÇİN SKYPE ADRESİMİZ : computer_doctor89

BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİ YORUMLARI

tayfunTR;1072949384' Alıntı:
İphone 7 Ekran değişimi yaptırdım, gercekten  cok basarılı ve ilgili bir arkadaş tesekkür ederim kendisine

Kobiwebajans;1073111722' Alıntı:
iphone 6 ekranı yaptırıldı  uygun fiyat ve temiz işçilik için teşekkrü ederim.
güvenilir arkadaş gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

ulukaya;1073113907' Alıntı:
1 Adet iphone 6 ekranı değiştirildi arkadaş baya ilgili. Tavsiye ederim. Hediyeler için teşekkürler

aksoy;1073036954' Alıntı:
Iphone 6 ekranı tamamen kırıldı hatta camı baya kazıdık, Apple gönderdik değişim için 1500 TL istediler, tesadüfen arkadaşın konusunu gördüm, fiyatı uygun olduğu için denemeye karar verdim, açıkçası çok da bir şey beklemiyordum, orijinal taktırdık sağolsun üzerine hediye kırılmaz cam da takmış, görünü çok iyi kullanımı aynı eskisi gibi, çok memnun kaldım kargo ücreti yok, fiyat oldukça makul, kalite A+++++, karasız kalan varsa umarım yardımcı olmuşumdur, tekrar teşekkür ederim, hayırlı işler

JoEN;1072693693' Alıntı:
iphone 5S orjinal ekran değişimi yaptırıldı. Sağolsun kasadaki sıkıntıyı da bedelsiz düzeltti. Memnun kaldık, teşekkürler.

missaydogdu;1072991735' Alıntı:
İstanbul'da hiçbir telefoncuda bulamadığım ekran vardı ve en iyi şekilde tamirini yaptı. Kendisine anlayışı ve verdiği emek için teşekkür ediyorum. Ekran değişimlerinde herkese önderiyorum. :)

emrezsy;1073019264' Alıntı:
İki adet cep telefonu tamiri işi için anlaştık. Çok ilgili bir arkadaşım. Her aşamasında cihazlar ile ilgili bilgi verdi. Ayrıca ufak hediyeler içinde çok teşekkür ederim :) İşini iyi yapan saygı duydugum bir arkadaş. Yakında bir telefon daha göndericem. İyi anlaştık :)

opojo;1073087276' Alıntı:
2 adet tel yaptırıldı. 1 şarj mak. 2 kulaklık hediye etmiş saolsun. hayırlı işler.kolay gelsin.

elvet;1073120329' Alıntı:
iPhone 6 ekran değişimi yaptırıldı ilgili bir arkadaş tavsiye ederim

barami

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
merhaba samsung s5 ekran yeşilleniyor galıba sorunu ekran kartı kaça yapıyonuz

merhaba samsung galaksi s5 ekranı açarken kapatırken ekran yeşilleniyor  galiba sorunu ekran karttır ne kdar olur fiyat

ismaildeniz040

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Lg g 2 dokinmatik bozuk ne kadara patlar

Redmi 4A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi