Carrefoursa'da 300 Harca 100 Tl Hediye Çeki Senin Olsun Son Gün Bu Gün!

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
2,009
Tepkime puanı
91
Puanları
48
Yaş
32
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


Kampanya Koşulları:
17 – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında internet sitesi ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız, 300 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil) 100 TL indirim kuponuna hak kazanılacaktır.
İndirim kuponunu kazanmak için, ilgili siparişinizin belirtilen tutarlarda size teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişiniz teslim edildikten ve personelimiz tarafından bu bilgi sisteme işlendikten sonra indirim kodu siparişi verdiğiniz üyeliğiniz ile ilişkili e-posta adresine 23 Mayıs saat 18:00 – 24:00 saatleri arasında gönderilecektir.
Bir müşteri yanlızca bir indirim kuponu kazanma hakkına sahiptir.
Kazanılan indirim kuponları 24 - 27 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılan 300 TL (KDV dahil) üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.
Altın, kasa poşeti, ramazan kolisi, elektronik ürün, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, dijital kart, fotokopi kağıdı alışverişlerinde indirim kuponu kullanılamaz.
Kullanım tarihi geçen indirim kuponları yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
İndirim kuponunu kullanabilmek için ödeme adımında Hediye / Promosyon Çeki Kullan alanına girilmesi zorunludur.
CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için 444 10 00’ı arayabilirsiniz.
Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir kez kod kullanılabilecektir.
17 - 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim kuponuna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
Bu kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanımları yalnızca ' da geçerlidir

 
Üst