bugsbannyagency.com Bigo Live için yeni adresiniz

akademi

Üye
Katılım
22 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
30
Konum
6 | Ankara
Web sitesi
turksurusakademisi.com
 hedefi bulunanlar uygulamanın ayarlar kısmından tüm ayarlarını yaptıktan sonra start sekmesine tıklayarak canlı yayın yapmaya başlayabilirler. Bigo live; takipçiler üzerine kurulu bir sistemdir. Kullanıcılar; istedikleri kişiyi takip edebilirler. Bunun yanı sıra, kullanıcı engelleme ve takipçilerin canlı yayın başladığı sırada bildirim alması gibi özellikler de bulunmaktadır.
Bigo yayıncı olma noktasında yayıncıların canlı yayın esnasında takipçileriyle iletişime geçmesi mümkündür. Anlık mesajlar alma ve etkileşimde bulunma sayesinde yayıncı ile takipçiler arasında sıkı bir bağ kurulur. Daha çok takipçi demek yayıncının başarılı olması ve para kazanması anlamına da gelmektedir.

Bigo yayıncı olma birçok açıdan avantajlıdır. Yayıncılara gönderilen hediyeler ile farkını ortaya koyan bir uygulama olmaktadır. Ancak, hediyelerin ücretli olduğunu söylemeliyiz. Yayıncının hediye almasıyla beraber hesabında birim bazında birikim meydana gelmektedir. Şu an kesin olmasa da ilerleyen zamanlarda hediyelerin paraya çevrilmesi beklenmektedir.
 
Üst