Banner alanı

BP 'de 4 kez 100 TL'ye 40TL'ye varan chip-para!

 • Konbuyu başlatan cgokhans
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 949

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

[font=NeoSansRegular, serif]1 Nisan - 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamanızda, yine anlasmalı BP istasyonlarında 22 Mayıs 2018’e kadar geçerli chip para kazanın! Kampanyaya ilk harcamadan önce; Axess Mobil’den katılın 40 TL chip-para veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “BP” yazıp 4566’ya SMS gönderin 30 TL chip para kazanma fırsatını yakalayın.
[font=NeoSansRegular, serif]Kampanyaya dahil BP istasyonlarına ulaşmak için 
[font=NeoSansRegular, serif]Kampanya detayları:
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için; ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “BP“ yazıp 4566’ya SMS ile göndererek veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

  [*]Kampanya katılımı, SMS ile katılımlarda belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda ise kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra sağlanır.

  [*]Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Mayıs 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

  [*]Kullanılmayan chip-paralar 23 Mayıs 2018 tarihinde silinecektir.

  [*]Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

  [*]Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri BP istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.

  [*]Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve ek kartlar faydalanabilirler.

  [*]Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

  [*]Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir, kampanyadan en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.

  [*]Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.

  [*]Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

  [*]Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde 30 TL chip-para kazanabilir.

  [*]Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

  [*]Kampanya şartlarına uygun herbir işlemden sonra; yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğu bilgisi müşteri slip nüshasında belirtilecektir.

  [*]Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.

  [*]İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

  [*]Kazanılan chip paralar Mil puana dönüşmemektedir.

  [*]Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

  [*]Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  [*]Akbank T.A.Ş. ve BP Petrolleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [*]Kampanyaya katılan Axess üyesi BP istasyonlarının listesine axess.com.tr, adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için : axess.com.tr, Axess Mobil ve www.bp.com.tr
 
Üst