Banner alanı

BEDAVA KAHVENİ YUDUMLARKEN YANINDA BEDAVA PİZZA YE VE BEDAVAYA ALDIĞIN KİTABI OKU :O

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
EVET YANLIŞ DUYMADINIZ :D
ÖLÜCÜLÜKTE SINIR TANIMIYORUZ :D
BEDAVA KAHVENİ YUDUMLARKEN YANINDA BEDAVA PİZZA YE VE BEDAVAYA ALDIĞIN KİTABI OKUYABİLİRSİNİZ :O​Ye-Kazan'la Mobil Uygulamalara Özel Bedava Pizza

[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Bu kampanya, sadece Domino's mobil uygulamaları kullanarak vereceğiniz ilk siparişinizde geçerlidir.
[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Kampanya tek kişilik cazip pizzalar için 15 TL ve üzeri eve servis siparişlerinizde geçerlidir. Gel-al siparişlerde geçerli değildir.
[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Bedava pizzanızı Domino’s mobil uygulamasını indirip üyelik gerçekleştirdikten sonra "Tüm Kampanyalar" sayfasında "Sana Özel" sekmesinde görebilirsiniz.
[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Bedava pizza kullanım hakkı 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.
[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Bedava pizza sayısı 50 bin adetle sınırlıdır.
[*][font=proxima-regular, Tahoma, Arial, sans-serif]Domino's Pizza kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Uygulamayı indiriyorsunuz


18 Soruluk anketi doldurduğunuzda hediye kahveniz hesaba tanımlanıyor 


Kart bilgisi vs. girmenize gerek yok AYNI ŞEKİLDE İOS`TADA VAR 
[*]
[*]
[font=hb, arial]Opet D&R Kampanyası
30 Nisan'a kadar Opet mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılın, D&R çocuk kitaplarını 15 TL indirimle alın!
[font=hm, arial]20 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında Opet Mobil Uygulaması’ndan D&R Kampanyasına katılan müşterilere D&R Mağazaları’ndan alınacak çocuk ve gençlik kitapları kategorisinde geçerli 15 TL değerinde indirim şifresi verilecektir. Şifreler 30 Nisan’a kadar D&R Mağazaları’nda çocuk ve gençlik kitapları kategorisinde kullanılabilecektir. 15 TL’ye kadar olan kampanyaya dahil kitaplar ücretsiz alınabilecektir. 15 TL üzerindeki kitaplar için ise şifreler indirim olarak kullanılabilecektir.  Parolu kartının ya da cep telefonu numarasının aktivasyonu olan müşteriler Opet Mobil Uygulaması’ndaki kampanyalar alanından kampanyaya katılarak indirim şifrelerini alabilirler. Her şifre bir kullanımlıktır ve her müşteri kampanyadan 1 kere faydalanabilir. Opet Mobil Uygulaması iOS ve Android işletim sistemli olan cep telefonlarında veya tabletlerde bulunan uygulama marketlerinden (AppStore - Play Store) indirilebilir. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Opet ve D&R kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi  ve  adresinden alabilirsiniz.

[font=hm, arial]
 
Üst