Banner alanı

bedava 5 dolar

heyhay77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
✔️ Xbank Android'e google play storea uygulama olarak geldi.Iphone'u olmayan arkadaşlara müjde.Airdrobu yeni gören arkadaşlar (Iphone kullanıcıları) sizlerde kayıt olup referans kasabilirsiniz.

🎁 Ödül: 5 USDT

🛒 Referans: 5 BUSD (10 Referans Sınırı)

kodu ile kaydoldugunuza emin olun referans zorunlu ödül alabilmeniz için.

📱 Adımlar; (Android Kullanıcıları)

➡️ Xbank uygulamasını indir.

➡️ Telefon numarası ile kayıt ol mailde ref kasılmıyor .Mutlaka WILDOI referans kodunu gir.

➡️ Sms kodu olarak kodunu girin.Kayıt bu kadar.

➡️Ardindan walleta gelin ve bakiyenizi görün :)

COK ÖNEMLİ UYARİ KYC YOK FAKAT MULTİ DENEMEYİN KESİNLİKLE OLMUYOR HER CİHAZDAN BİR KAYİT ACABİLİRSİNİZ AYNİ İP VE CİHAZ KULLANMAYİN, İOSDA CEKİMLER AÇIK ANDROİDDE de uygulama geldi, MAX 55 DOLAR KAZANİYOR KİSİ BAŞI BU AİRDROPTA

makislaskos

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kazandığım gibi 5 doları çekebiliyor muyum?

makislaskos

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
selam, minimum çekim 100 dolar içeriye 95 dolar atıp çekebilirsiniz ama ben bunu önermem 3 5 referans kasıp 60 70 dolar atarak 100 dolar çekebilirsiniz
İsmi hiçbiyerde duyulmamış ne olduğu belli olmayan bir uygulamaya 95 dolar yatırmicam tabiki de. Aklın varsa sen de yatırmazsın.

heyhay77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İsmi hiçbiyerde duyulmamış ne olduğu belli olmayan bir uygulamaya 95 dolar yatırmicam tabiki de. Aklın varsa sen de yatırmazsın.
konuyu baltalama amacınızı anlayamıyorum acıkcası telegram gruplarında 10larca kişi var çekim yapan herkes araştırıp yatırım yapabilir, kimse altınıza sopa sokusturup kazıga oturtmuyor sizi yatırım yapın diye.95 yatırmayı önermedigimi söylemiştim 3 5 referans kasarak 60 dolar yatırıp 100 dolar almak günümüz sartlarında epey makul.uza serseri.

makislaskos

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bana serseri demeden önce forum kullanıcılarına dürüst ol ve çıkarın uğruna insanları kandırma. O 5 doları çekebilmek için üç beş değil 19 tane referans kasmak gerekiyor. Neyse konu sahibini ciddiye almayınız boşuna uğraşmasın kimse mantıklı bişey değil bu işe girişmek.

heyhay77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bana serseri demeden önce forum kullanıcılarına dürüst ol ve çıkarın uğruna insanları kandırma. O 5 doları çekebilmek için üç beş değil 19 tane referans kasmak gerekiyor. Neyse konu sahibini ciddiye almayınız boşuna uğraşmasın kimse mantıklı bişey değil bu işe girişmek.
kıt serseri konunun içinde maksimum 10 referans sınırı var yazmışım iftira atmadan önce biraz okusaydın akraba evliliğimisin nesin anlamadım seni ben :D adamlar yoldan geçen herkese para dagıtacak hali yok. 3 5 referans kasıp 1000lira civarı para kazanabilecegin baska etkinlik varsa söyle bizde yapalım.

makislaskos

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hala 3 5 referans diye yalan söylüyosun ve sadece saldırıyosun üslubundan belli insanları tokatlamaya alışmışsın artık rahat konuşuyosun.