Batman: Arkham Knight Premium Edition 22,25 TL! [%75 İndirim]

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,960
Tepkime puanı
38
Puanları
48
Yaş
31
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Bir oyuncu yorumu "Öncelikle belirtmekte fayda var, oyun ciddi anlamda bozuk. Burada yazan tavsiye edilen sistem özelliklerine aldanmayın. Gerçekten çok iyi bir sisteminiz olmalı ki oyunu az sorun yaşayarak oynayabilesiniz. Hoş, onun da garantisi yok.


Oyunun teknik sıkıntılar dışında bir sorunu yok. Mekanikler kusursuz çalışıyor, senaryo fena değil, oynanış aşırı keyifli. Tek saniye sıkılmadım oynarken. Özellikle Batmobile kısımları çok eğlenceli. Tank savaşlarıysa ayrı keyifli. Ana senaryo görevleri çok da güzel değil ama yan görevleri yedirerek oynarsanız senaryonun bayıklığı göze batmıyor.
Ayrıca oyun ağzına kadar dolu: Ana görevler, yan görevler, riddler challange'ları, 6 farklı karakterle oynadığımız ek paketler, yüzlerce AR görevi... 60 saat sonra oyunun kendisi bitti ve new game+ ile devam ediyorum, o da bir 60 saat kadar sürecek. Oyun sizi kesinlikle sıkmadan çok uzun süre meşgul edecektir. Oyun genel olarak çok iyi. Almayı düşünüyorsanız bu fiyata sakın almayın çünkü indirimlerde tüm ek paketleriyle birlikte 22 liraya düşüyor." 
Bir tane ben aldım bakalım :D Steam da da zamların görülebileceği haberini okumuştum. Dibin dibi fiyatlarda almakta fayda var :)
 

Benzer konular

Üst