Banner alanı

Avantajix Aliexprees Alışverişlerine %6'ya Varan Geri Dönüşler Veriyor

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

[font=Arial, sans-serif]Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress sitesine gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın %6'ya varan bir bölümünü Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

[font=Arial, sans-serif]Para iadesi oranları:
[font=Arial, sans-serif]- Telekomünikasyon Ürünleri: %3,00
[font=Arial, sans-serif]- Diğer ürünlerden: %6,00
[font=Arial, sans-serif]- Program dışı satıcılardan: %1,5.

[font=Arial, sans-serif]Not 1: Alışverişinizin Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde) tamamlanması gerekmektedir.

[font=Arial, sans-serif]Not 2: 10.08.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress otomatik olarak takip edilmeyen alışverişler için sorgu kabul etmemektedir. Yani Aliexpress manuel takip yaptırmamaktadır.

[font=Arial, sans-serif]Not 3: 23.10.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress bazı satıcıların bu programa katılmayacağını ve "Program dışı satıcılar" için yukarıda yazılı düşük komisyonun ödeneceğini belirtmiştir.

[font=Arial, sans-serif] 

[font=Arial, sans-serif]İpuçları / Uyarılar

[font=Arial, sans-serif]1) AliExpress Avantajix’e komisyonunuöderken şunları şart koşmaktadır: (1) AlıcıAliExpress’e (escrow adı verilen) kasayakonması amacıyla parasını ödeyecek, (2) Alıcıürünün eline ulaştığını konfirme edecektir. (Bu süreçlerin uzunluğundan dolayı, işlemlerin takip edilmesi ve onaylanması 60 günü bulabilmektedir. Avantajix bukomisyonu alınca ödeme yapmaktadır.)
[font=Arial, sans-serif]2) 10.08.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress otomatik olarak takip edilmeyen alışverişler için sorgu kabul etmemektedir. Yani Aliexpress manuel takip yaptırmamaktadır.
[font=Arial, sans-serif]3) AliExpress manuel takip, hatalı kayıt ve reddedilme konusundaki soruları kabul etmemektedir.
[font=Arial, sans-serif]4) Alışverişinizin Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde ve kesintisiz olarak) tamamlanması gerekmektedir.
[font=Arial, sans-serif]5) Aliexpress mobil uygulamalardan (IOS, Android, vs) yapılan alışverişlere komisyon ödememektedir.
[font=Arial, sans-serif]6) Aliexpress hediye kartı alımından veya hediye kartı ile yapılan alışverişlerden komisyon ödememektedir.
[font=Arial, sans-serif]7) Aliexpress Pocket kullanımından (Pocket'e para yüklemesinden veya Pocket para harcama ile yapılan alışverişlerden) komisyon ödememektedir.
[font=Arial, sans-serif]8) Aliexpress oranları Türkiye'ye yapılan gönderiler içindir. Aliexpress diğer ülkelere yapılan gönderiler için başka oranlar veriyor olabilir.
[font=Arial, sans-serif]9) Aliexpress'teki bazı satıcılar dönem dönem bazı ürünler için maksimum komisyon tavanı (mesela 50 dolar gibi) koyabiliyor olabilir.

[font=Arial, sans-serif]
 

ciovanni

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Ara 2017
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Rusya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yav arkadaş ben bu olayı yapamadım veri yok diyor
 

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ciovanni' Alıntı:
Yav arkadaş ben bu olayı yapamadım veri yok diyor
Hangi aşamada ne karşılaştınız böyle bir sorunla? Aliexpress'e site üzeriden gidip alışverişinizi tamamladı iseniz sisteme hemen düşmüyor bir süre beklemenizde fayda var.
 

Benzer konular

Üst