AVANSAS 100 ADET KARTVİZİT 1TL

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,340
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
27
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Ürün Hakkında

Profesyonel yaşamın vazgeçilmezlerinden olan kartvizitler, firmanızı tanıtan ve temsil eden önemli kurumsal kimlik ürünleridir.
İster işyerinize özel, firmanızın organizasyonları için markanızı öne çıkaracak tanıtıcı kartvizitler hazırlatın, isterseniz de çalışanlarınız için kurumsal kimliğinizi her yerde temsil edecek kartvizit siparişlerinizi bize iletin, hızlı ve pratik çözümler ile en kısa sürede kartvizitinizi hazırlayıp adresinize teslim edeceğiz.
Kartvizit baskı seçenekleri;
- Mat veya parlak kağıt seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
- 350 veya 400 gr mat ya da parlak kağıt seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
- Baskı seçeneklerden sadece ön yüz tek taraflı baskı ya da çift taraflı baskı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
- Kartvizit baskınızın daha kalıcı ve kolay kolay yıpranmaması için selefon kaplamayı tercih edebilirsiniz. Tercih etmezseniz selefonsuz olarak da kartvizitini bastırabilirsinz.
- Kartvizit tasarımınızı yatay veya dikey olarak da belirleyebilirsiniz.
- Kartvizit tasarımlarımızdan minimum 100 adet, maksimum 2000 adet sipariş verebilirsiniz.
- Kartvizit ebatı: 84 x 52 mm
Müşterileriniz üzerinde etkileyici ve hatırlanabilir izlenimler bırakmak için işyerinize özel kartvizit tasarımınızı hemen şimdi oluşturun! Firmanızın kartvizit ihtiyacını en pratik şekilde karşılayabileceğiniz kartvizit tasarımlarımızdan dilediğinizi seçin, en kısa sürede hazırlayıp adresinize teslim edelim!


 
Üst