Banner alanı

Ant Download Manager PRO 4 Günlüğüne Ücretsiz

• Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görüntüleme : 1K

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

• [font=Roboto, Arial, sans-serif]En popüler web tarayıcıları ile tam entegre: Internet Explorer 8+, Mozilla Firefox 32+,Google Chrome 31+ ve klonları ( Pale Moon, Opera, Vivaldi, Slimjet, ComodoDragon, vb.)
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]İçindeki video grabber sayesinde her türlü siteden video indiröek mümkündür.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]Video yakalarken AntDM daima sesi yakalar ve MP3 formatında kaydeder.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]Kolay ve uyumlu video ön izleme opsiyonu.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]Çoklu indirme, Sürükle ve Bırak özelliği.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]İçindeki link analizcisi sayesinde statik sayfayı keşfetmeniz ve gizli indirme linklerini açabilirsiniz.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]HTTP(S), FTP(S) ağ protokolleri ile ve F4M, M3U8, RTMP(x) gibi medya protokolleri destekli.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]Proxy HTTP(S), FTP, SOCKS 4,5 desteği.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]En popüler Generators Premium Links (Debrids) desteği.
  • [font=Roboto, Arial, sans-serif]Tüm yüklenen dosyalar MIME tiplerine göre özel klasörde saklanır.
    Güncelleme desteği hediye sürümünde yoktur.

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Mehmet Öz' Alıntı:
Pro değil yanıltmayın milleti

Valla kurmadım İDM kullanıyorum kampanyayı yapan firma pro diye veriyor. Bildiğim kadarıyla da sadece güncelleme almıyor. Bunun dışında denedi iseniz deneyimlerinizi paylaşmanız kullanıcılarımız için faydalı olabilir.

Mehmet Öz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
cgokhans' Alıntı:
Mehmet Öz' Alıntı:
Pro değil yanıltmayın milleti

Valla kurmadım İDM kullanıyorum kampanyayı yapan firma pro diye veriyor. Bildiğim kadarıyla da sadece güncelleme almıyor. Bunun dışında denedi iseniz deneyimlerinizi paylaşmanız kullanıcılarımız için faydalı olabilir.

Kurdum lakin pro yazmıyor hakkında bölümünde, pro satın al linki de duruyor programın üstünde.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    40.6 KB · Görüntüleme: 2
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    34.9 KB · Görüntüleme: 3

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Mehmet Öz' Alıntı:
cgokhans' Alıntı:

Kurdum lakin pro yazmıyor hakkında bölümünde, pro satın al linki de duruyor programın üstünde.

Geri bildirim için teşekkürler. Pro özellikleri açık mı acaba? Belki güncellemeleri  almaya yönelik sürümü satın aldırmak için böyle bir reklam yapıyor olabilirler. Tüm özellikler açıksa dert edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Mehmet Öz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bir de yüklerken karspersky setup dosyasını virüs olarak algıladı, pro özellikleri olup olmadığını bilmiyorum.