Banner alanı

Aliexpress’den Alabileceğiniz 5 Muhteşem Ürün Tavsiyesi

ulas1173

Kayıtlı Üye
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
57
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
1 | Adana
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aliexpress’den Alabileceğiniz 5 Ürün Tavsiyesi :


Mini Ahtapot Telefon Tripodu
Aliexpress’de ortalama 1.8$ karşılığında satılan bu mini tripod, tripod ihtiyacınız olmasa bile eğer akıllı telefon kullanıcısıysanız mutlaka hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ahtapot olarak adlandırılan esnek bacaklara sahip olan tripodu, düz olmayan zeminlere bile bağlayabilir hatta tripod amacının dışına çıkarak video izlerken kullandığınız bir telefon sabitleyici haline bile getirebilirsiniz.

 ÜRÜN LİNKİ :
Kablo Tutucu Klip

Kullandığımız hemen hemen her şey artık elektrikle çalıştığından iyi bir kablolama yapılmazsa evin her tarafının kablolar yüzünden darmadağın hale gelmesi kaçınılmaz bir durum. Aşağıya linkini bırakacağım beş tanesi 1$ karşılığında satılan basit klipler sayesinde kablo düzenlemeyi çok daha basit bir hale getirebilirsiniz. Bu tür klipler özellikle telefon veya notebook şarj kablolarını her zaman masanın üstünde tutmanızı sağlayarak hem cihazınızı şarja kolay takmanızı hem de etrafın daha düzenli görünmesini sağlıyor.


 ÜRÜN LİNKİXiaomi Mija İmza Kalemi

Ne iş yapıyor olursanız olun nadiren de olsa dışarıdayken herhangi bir şey için kaleme ihtiyaç duyabilirsiniz. Tek alımda üç adet birlikte satılan Xiaomi Mija imza kalemi, cüzdanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük boyutuyla bazı durumlarda hayat kurtarıcınız olabilir. Flash Deal olarak adlandırılan günlük indirimlerde fiyatı 2.5 dolara kadar düşebilen 0.5mm uca sahip kalem, imza kalemi olmak üzere üretildiğinden esnek bir yapıya sahip.


ÜRÜN LİNKİ:3.5mm Kızılötesi IR Kontrolcüsü

Televizyon ve klima gibi birçok cihazın kumandaları IR olarak kısaltılan kızılötesi teknolojisini kullanıyor olsa da akıllı telefonların çoğu dahili bir kızılötesi kontrolcüsü olmadan geliyor. Aliexpress üzerinden alabileceğiniz 3.5mm kulaklık girişine takılan bu basit kızılötesi kontrolcüsü, kızılötesi ile kumanda edilebilen çoğu cihazı bir uygulama yardımıyla kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Ürün Linki:Klavye Bilek Desteği

Bazı klavyeler kendi içinde sabit veya çıkarılabilen bilek desteğine sahip olsa da bazıları kaliteli klavyeler bile olsa bilek desteği olmadan satılabiliyor. Bu tür durumlarda bilek desteği gibi ürünleri harici olarak satın almak hem uzun süreli kullanımlarda bileğinizle ilgili sorunlar yaşamanızı engelliyor hem de klavye kullanımını daha rahat bir hale getiriyor. (4$)


Ürün linki :
 

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Güzel ve faydalı ürünler konu için teşekkürler :)
 
Üst