Banner alanı

Aliexpress Yeni Kullanıcı Kuponları hk. (Soru)

• Konbuyu başlatan Kzk1793
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

Kzk1793

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar.

AliExpress'te yeni kayıt oldum(31 Ocak). Ve bana 46, 38, 30, 15 gibi farklı kuponlar verdiler. Ben 46 ₺ lik kuponu denemek ve bir ürün almak istiyordum. Kuponun bitiş tarihi 3 Şubat'tı. Kuponu kullanmadan önce AliExpress'in "Kes onu" kampanyasından normal fiyatı 90-100₺ olan bir ürün 0,38 TL ye geldiği için ilk önce onu deneme amaçlı sipariş vermek istedim. O ürünü sipariş verdim ve sanal kartımdan 0,38 ₺ düşüldü.

Sonrasında ise almak istediğim ürünü almak için ödeme işlemine gittiğimde kuponlarımın süresinin geçtiğini gördüm. Hepsinin son kullanma tarihi 31 Ocak, yani üye olduğum tarih yazıyordu. Halbuki biri 3 diğeri ise 7 Şubatta bitiyordu.

Bunun sebebi ne olabilir? Ne yapmam gerekiyor?

Ardından tekrar bir kupon daha kazanmak için "Ödül Kardeşliği" kampanyasına gidip 76 ₺ lik kupon kazanmak için kredi kartı bilgilerimi girdim. Kartımdan ülkemin para birimine göre 1 birim para kesileceği ve bunun geri iade edileceği yazıyordu. Fakat ödülü almak için talepte bulununca "Hay aksi sistem hatası. Lütfen sonra tekrar deneyin" şeklinde bir uyarı verdi. Fakat sanal kartımdan 1$ kesintiye uğradı.

Birincisi bu hatayı neden aldım ve nasıl düzeltebilirim?
İkincisi ise benim bir dolar hesabım yok. Bu ücreti geri ödeyeceklerini söylemişlerdi. 10 Şubat'ta ekstre kesimi olacak. O zamana kadar geri ödeme olmazsa bir sıkıntı yaşar mıyım?
Özellikle bu dolar hesabım olmadığı için bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Umarım konuyu yanlış şekilde ve yanlış yere açmamışımdır. Herkese çok teşekkür ederim.